Black Eyed Peas uprostřed příprav dalšího společného alba

I přesto, že Will.I.Am nyní produkuje jako o život (mezi jeho zákazníky nechyběla ani esa jako Busta Rhymes, The Game, Nas nebo Common) a i Fergie přišla se svou sólovkou "The Dutchess" teprve nedávno, čtyřlístek Black Eyed Peas, který je nominován na Grammy v pěti kategoriích, to nijak nepoznamenává.

Zmíněné nejvýraznější tváře doplněné duem apl.de.ap a Taboo jedou dál a výsledkem je rozdělaná práce na následovníkovi jejich loňského alba "Monkey Business" (letošní remixové EP "Renegotiations: The Remixes" s Premierem, Sermonem a dalšími nepočítám), jehož se po celém světě prodalo přes 11 milionů kopií.

Will.I.Am, jenž v současnosti pracuje na počinu "Double The Trouble" pro Pussycat Dolls a v plánu je i kolaborace s vyhaslým králem popu Michaelem Jacksonem, v rozhovoru pro Billboard Magazine řekl, že mají hotových 12 skladeb a rozhodně nekončí, protože aby bylo z čeho vybírat, ještě je potřeba udělat kolem 30 až 40 songů. Oproti minulé desce dochází ke změně. Zatímco při tvorbě "Monkey Business" se skupina nalézala na světové tour a nový materiál se nahrával za pochodu i v Číně, v první polovině příštího roku žádná šňůra v plánu není.

Tentokráte by ale nemělo jít striktně jen o párty schémata a šanci dostanou i témata o poznání vážnější, včetně politiky. "We are not complaining. It's not, 'Oh, everything messed up! Oh my gosh, we're doomed!' It's a thinking record. It brings up what's happening in the world. Monkey Business didn't do that."

Deska, s níž se předběžně počítá ve druhé polovině ´07, zatím nemá vybráno žádné jméno a ani seznam potencionálních spolupracovníků doposud nestačil vyplavat na porch. Jejich příznivci ale nad nedostatkem "novot" smutnit nemusí. Letní DVD "Live From Sydney To Vegas", které již podle jména nabízí záznam koncertů z Austrálie a USA, se přeci jen tak oposlouchat nemůže...


Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná