RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bigg Jus zpět s novou deskou

Nekompromisní Bigg Jus bude na podzim vydávat nové album. Solidním překvapením je label, který si k sobě bývalého člena Company Flow vzal, a je jím Mush, známý svým cítěním spíše alternativnímu stylu.

Tak jako tak, Bigg Jus, poté, co dlouho jej postihly problémy s minulým labelem Sub Verse, se vrací s novým albem, které by měl kompletně produkovat DJ Gman, který makal i na minulé desce "Black Mamba Serum". Nová deska, pojmenovaná "Poor People's Day" by měla vyjít letos na podzim.

Bigg Jus – Poor People´s Day:

01. Everything Must Coincide
02. Supa Nigga
03. Energy Harvester (Swallow the Sun)
04. This Is Poor People's Day
05. Orbital Mechanics
06. Halogen Lanterns
07. Illustrations of Hieronymus Bosch... That 1467 Shit
08. Night Before
09. Eerie Silence
10. When They Start... 1997 Uptop Shit
11. Memories of You
12. Anything You See Fit (Change By Design)
13. Been Here Forever


Novinka z 9. 7. 2003 (Kepo)
Člen Company Flow s deskou
Konečně! Když jsem nedávno psal do papírového časáku recenzi na kompilajdu "Seditioius Jewelz" vol.1 labelu Sub Verse Music, zmínil jsem se také o tom, že jedna třetina legendární Company Flow - Bigg Jus už dlouho nezařízl žádný ten vroubek na svou emcee pažbu, a taky že zrovna dva tracky, které na této kompilaci obstaral nebyly zrovna růžové. Mé obavy z toho, že se tenhle revolucionář - krutor v jedné osobě snad už nikdy nerozhejbe jsou díky bohu tatam.

Na Britském labelu Big Dada spolu s netradičním, west coast legendárním umělcem Orko the Sycotic Alien (který jen tak mimochodem letos vydal vydařené album "Atoms Of Eden") nedávno vydal projekt "Woe To Thee O Land Whose King Is A Child" (bez prdele takhle debilní název). Říkají si NMS (Nephlim Modulation System) a vy už možná i podle názvu tušíte, že to nebude žádná sranda.

Podle toho co jsem zatím slyšel půjde o jakousi zkloubeninu abstraktních zvuků a samozřejmě striktního, ale opět spíše abstraktního MCingu. Gigantický server hiphopinfinity.com ohodnotil tuto desku 9/10, mé hodnocení čekejte během několika dnů. Předběžný verdikt : VRAŽDA!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná