RUKAHORE_SHOP_BANNER

Big Pooh z Little Brother se do toho opře s Nottzem

Rapper Big Pooh toho má zřejmě na srdci pořád dost a dost. Alespoň jeho tvůrčí potence působí nevyčerpatelně. Nyní jako by navíc záviděl svému parťákovi Phonte Colemanovi, jenž je s Nicolayem namočen do bočního projektu Foreign Exchange a také si k sobě vzal oblíbeného beatmakera.

Za účelem společné desky se uvědomělý emcee ze Severní Karolíny, jehož už jste letos mohli slyšet ve velké míře na mixtapu "And Justus For All", spojil s Nottzem. To vše i přesto, že původně se v kuloárech hovořilo o producentově albu "Vato" s Kanaďanem Kardinal Offishallem.

Jeden z nejvýraznějších členů Justus League řekl, že "Me and Nottz officially decided to go ahead and do this project Home Sweet Home. It’s going to be Nottz on production and me rapping. I’m trying to get Nottz on the mic a little bit." Pomoci by navíc měla půlka Virginie, jmenovitě Fam Lay, Star Track Crew a Pusha T.

Autor velmi vlídně přijatého disku "Sleepers", jenž byl přeplněn Khrysisem a 9th Wonderem, také finišuje s dalším sólem "Dirty Pretty Things", které by rád rozšířil mezi fanoušky v únoru či břežnu příštího roku. Zainteresován je i do projektu "The Measure of a Man".

No a aby byl výčet úplný, je třeba zmínit i několik týdnů hotovou desku "Getback" od Little Brother, která bude k dispozici od 23. 10.Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná