Bezdrátové služby čistě pro hiphopové fandy

Když před mnoha lety zakládali ve studentském pokoji s minimem financí společnost, která do hiphopových dějin vešla ve známost coby Def Jam, určitě Russel Simmons ani (dnes už bývalý partner) Rick Rubin netušili, do jakých obrovských rozměru se hip hop a veškeré aktivity okolo něj rozrostou. Simmons postupně vybudoval obrovské komerční impérium, jehož součástí se aktuálně stal i Def Jam Mobile, poskytovatel bezdrátových služeb, založený ve spolupráci s AG Interactive a sloužící (jak jinak) příznivcům hiphopové kultury.

Cílem této spolupráce je poskytovat uživatelům produkty, díky nimž mohou vylepšovat své mobilní telefony. Společně poskytují služby jako Def Jam Mobile 411 (nejnovější zprávy), Def Jam Mobile Lip Service (elektronické pohlednice), Ce-Lo (hra), Def Jam Mobile Snipes (tapety na pozadí) nebo polyfonní melodie Def Jam Mobile Beatz. AG hodlá své zákazníky skutečně uspokojit, proto také pro vytvoření těch nejlepších služeb angažovala padesátku celebrit včetně Method Mana, funkového veterána George Clintona nebo Chingyho.


SOHH, AllHipHop


Novinka z 3.7.2003 (LayDee)
Simmonsovo impérium se rozrůstá
Russell Simmons (zakladatel Def Jam Records, o němž jste se mohli něco málo dozvědět i v 19. čísle Bbaráku) se ze všech sil snaží podporovat a dále šířit hiphopovou kulturu. Je považován za hiphopového magnáta a spolu se Stan Lathanem je majitelem společnosti SimmonsLathan Entertainment, která nově otevřela svoji odnož SimmonsLathan Media Group. Snahou SLMG je získat si další obecenstvo prostřednictvím televize, videa a filmů, festivalů, živých vystoupení a internetu.

SLMG se mimo jiné hodlá prostřednictvím "Def filmmakers" zaměřit na vyhledávání a péči o nové a nadějné filmaře (producenty a režiséry), pro které je jinak prakticky nemožné prokousat se mašinérií filmového průmyslu.

Podle Simmonse, si jejich dlouhodobá pomoc nejen rapperům a reřisérům, ale i módním návrhářům, komikům nebo básnikům žádá většího zviditelnění hiphopové a městské kultury. Účelem SLMG je podle něj umožnit jeho svěřencům představit se co nejširšímu publiku. Společnost již pracuje na více jak dvaceti projektech, odmítá ale o nich cokoliv jiného říci.


Info: SOHH

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná