Beyoncé si na narozeniny nadělí novou desku

 Nekorunovaná šéfka Destiny´s Child, jejichž údajně poslední společné dostaveníčko si připsalo trojnásobnou platinu, plánuje pro americký trh na 5. září vydání svého nového materiálu nazvaného "B´Day", k němuž by mělo dojít prostřednictvím Music World Music/Sony Urban Music/Columbia, s tím, že celosvětově se deska dostaví ještě o den dříve - v den zpěvaččiných pětadvacátých narozenin. Nové album naváže na její tři roky starý debut "Dangerously In Love", jehož se jen ve spojených státech prodalo kolem 4,3 milionu kopií a za nějž výrazně bodovala i na Grammy.

 

Zpěvačka, jež si všechny písně napsala sama, což je v dotyčném žánru velmi raritní úkaz, si k sobě pro tuto příležitost přizvala producentské veličiny jako The Neptunes, Swizz Beatz, Rich Harrison či Rodney Jerkins, který také stojí za první singlem s názvem "Déja Vu", v němž se na mikrofonu "překvapivě" objeví i její přítel Jay-Z.

 

Jak známo, souběžně s albem Beyoncé pracovala i na filmu "Dreamgirls", který by měl na filmová plátna dorazit v závěru roku. Sličná intepretka, jež pochopitelně nebude chybět ani na jeho soundtracku, se před pár měsíci Billboardu svěřila: "I'm not going to write for the album until I finish doing the movie. I've never been so excited about a movie in my life. I want to give 100 percent to this film, because I know I was born for this role."

 

Jen okrajově, její skupinová kolegyně Kelly Rowland plánuje oproti původním předpokladům svou "dvojku" až v příštím roce.

 

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná