RUKAHORE_SHOP_BANNER

Beyoncé oznámila tour a zastaví se i v Bratislavě!

Už před dlouho očekávaným vystoupením na včerejším Super Bowlu dala vědět americká diva, že po této show bude mít oznámení pro fanoušky. A tím se stalo celosvětové turné nazvané Mr. Carter Show World Tour.

Naposledy objížděla svět během obřího I Am... World Tour a to v letech 2009 a 2010. Během těchto cest navštívila i pražskou O2 Arénu, což se tentokrát dít nebude. Od té doby vypustila své čtvrté sólo album s výstižným názvem 4 a loni se jí a Jay-Zmu narodila dcera Blue Ivy. Čtyři měsíce poté už skotačila na pódiu v Atlantic City při čtyřech speciálních show. Minulý měsíc pak vypustila zprávu o přípravách páté desky a vyjít by měla někdy v dubnu. Kromě manžela na něm spolupracuje s lidmi jako je Justin Timberlake, Miguel, Azelia Banks, Ne-Yo, Pharell Williams, Swizz Beatz a několik dalších. To už naznačuje, že půjde o další zásadní nahrávku roku i její kariéry.

V noci na dnešek vystoupila během poločasové přestávky nejsledovanějšího zápasu roku, a to finále ligy amerického fotbalu. Zde zajela set svých velkých hitů ("Crazy In Love", "End of Time", "Single Ladies",...), ale i hitů její kapely Destiny's Child, kde ji doprovodili i zbylé členky Michelle Williams a Kelly Rowland. Po vítěžném zapase Baltimore Ravens pak oznámila světové tour. Tentokrát se sice nepodívá do našeho hlavního města, navštíví však poprvé sousední Bratislavu (19. duben), či  blízký Mnichov (22. květen). Pokud si tedy nechcete ujít tuto show, nebudete muset cestovat až tak daleko. Dále se zastaví v Londýně, Berlínu, Dublinu, Paříži, Záhřebu a dalších evropských městech. Jejich plný seznam najdete ZDE.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná