Beyoncé: nejprve film a pak album

Čtyřiadvacetiletá rodačka z texaského Houstonu, jež vešla ve známost ve druhé polovině 90. let minulého století díky úspěchům svých Destiny´s Child (které o sobě daly naposledy vědět před pár měsíci vydanými greatest hits "#1´s´"), stojí už nějaký čas na vlastních nohou a ani letošní rok tomu samozřejmě nebude jinak. Nejprve se zaměří na dotáhnutí filmu "Dreamgirls", v němž ztvárňuje jednu z hlavních rolí - postavu Deeny Jones z dívčí formace The Dreams, která byla volně napsána na motivy autobiografického příběhu legendární Diany Ross za dob jejího působení u The Supremes a až po tom hodlá přejít do "standardního nahrávacího režimu".

 

Osminásobná držitelka Grammy, která již není, co se natáčení týče, žádným zelenáčem (viz "Carmen: A Hip Hopera", "Austin Powers", "Růžový panter"), se nechala slyšet, že by se mohla do studia přesunout v květnu, s tím, že by poté vše směřovalo k zářijovému datu vydání pod Columbia Records, ale vše prý zavisí na tom, až když filmování snímků skončí. Což ostatně potvrzují i její slova: "I'm not going to write for the album until I finish doing the movie. I've never been so excited about a movie in my life. I want to give 100% to this film, because I know I was born for this role."

 

Ať její novinka nabere skluz, či nikoliv, album má navázat na sólový debut "Dangerously In Love" z roku 2003, jehož se jen ve Spojených státech prodalo více než 4, 2  milionu kopií. Co se týče jejích kolegyň, ty jsou na tom docela podobně. Sličnější Kelly Rowland nyní pracuje na druhém sólo albu, s nímž jí pomáhají jména jako Rich Harrison, Sean Garrett, mladčí sestra Beyoncé Solanga a samozřejmě i Michelle, jež údajně také na toto léto připravuje vlastní materiál. Mimochodem, ani pro Destiny´s Child se prý ještě definitivně nezavírají dveře - "We haven't said that we'll never perform together. It's not 'the end' like we're never going to perform together or be on each other's records", takže uvidiíme.

 

 Zdroj: HipHopMagazine

 

Související:

Kontroluj živáče od Destiny´s Child

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná