BET Awards 2012 - Trůn obsadil The Throne a Beyoncé

Nedělní večer se jako každý rok v Los Angeles předávaly ceny televizní stanice BET. Známý herec Samuel L. Jackson moderoval celý večer, během kterého bylo možno vidět mnoho vystoupení a vzpomínek na zesnulé umělce jako byla Whitney Houston či Donna Summer.

Večer rozjeli ve velkém stylu zástupci nahrávací společnosti G.O.O.D Music - Kanye West, Big Sean, Pusha T a 2 Chainz - se svým masivním trackem "Mercy", Yeezyho peckou "Cold" a také novinkou "New God Flow". Kanye si také odnesl dvě ceny společně s Jiggou za uskupení a klip roku ("Otis").

Další ceny obdrželi Beyoncé (Zpěvačka roku a režisérka klipu), Drake (Rapper roku), Big Sean (Nováček roku), Kevin Hart (Herec roku) či Wretch 32 (UK umělec roku). Kolaborací roku se stal song "Lotus Flower Bomb" od rapera Wale s hostujícím Miguelem. Cenu za životní přínos si odnesla kapela ze 70. let Maze ft. Frankie Beverley, které také vzdali poctu zpěváci Joe, TyreseFaith Evans

O hudební "vložky" se kromě výše zmíněných také postaral Usher, Melanie Fiona, Tyga nebo Cash Out. Svoje první televizní vystoupení po více než dvanacti letech předvedl zpěvák D'Angelo. Nejsilnějším momentem bylo pravděpodobně vystoupení na památku zesnulé divy Whitney Houston, trvající téměř dvacet minut a plné emocí. Na pódiu zavzpomínali její kolegyně z filmu Až si vydechnu a zazpívali Brandy, Monica, Chaka Khan a zpěvaččin bratr Michael a matka Cissy Houston. Nejhorším bych pak nazval vystoupení Maybach Music Group a velkým (pozitvním) překvapením pro mě bylo vystoupení raperů Nicki Minaj či Tyga. Většinu vystoupení můžete shlédnout níže.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná