Beef mezi 50 Centem a Mobb Deep? Směšná představa

Pokud jste se v poslední době dočeli o nějakém rostoucím napětí mezi 50 Centem a Mobb Deep, vězte, že šlo pouze o spekulace nestojící na žádných, byť alespoň z malé části pravdivých, základech. Žádný beef mezi Fiddym a jedněmi z jeho posledních G-Unit úlovků totiž neexistuje a jde tak jen o nafouknutou bublinu těžící z toho, že se Havoc produkčně účastnil desky "Press Play" od Diddyho, s nímž měl dříve Fifty spory, které vedly i k diss tracku, jenž byl ke slyšení na mixtapu "Hip Hop Is Dead: G-Unit Radio Part 22".

I Storm, manažer Mobb Deep, kterým se doufejme již za tři týdny podaří zbourat pražskou Retro Music Hall, potvrdil, že jsou vztahy mezi oběma stranami absolutně v pořádku. "Havoc, Prodigy and 50 Cent have a great relationship. Mobb Deep has toured the world this year, are very wealthy and very happy. Both group members just purchased new homes and more cars to add to their collection."

Mimochodem, Queensbridge Murderers, jejichž doposud poslední singl nese název "Blood Money" a pochází z jejich nedávno vypuštěné výběrovky "Life Of The Infamous: Greatest Hits", jsou připraveni na další část své celosvětové tour, jež tentokráte odstartuje na začátku prosince a skončí těsně před Vánoci ve Velké Británii. V lednu 2007 se pak duo i s doprovodem čítajícím mimo jiné rapujcího beatmakera The Alchemista přesune do Austrálie a Japonska.

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná