RUKAHORE_SHOP_BANNER

Basketbalistovi Ronu Artestovi požehná i Young Jeezy

To, o čem už jsme si zde říkali někdy v létě, se již za pár dní stane skutečností. Ron Artest, hráč sacramentských Kings a svého času nejlepší defenzivní hráč roku v NBA, má hotovo. Jeho debut s názvem "My World" zaklepe na dveře jedeatřicátého října. "I've got music to be heard. Obviously, some people will judge me from my past. But I can make music. I want everyone to know about my life and relate to me, and see that I'm very approachable and easygoing."

Deska klasicky nabídne jak vážné, tak i méně vážné věci do klubů, s tím, že se probere i jeho památná účast v aféře Detroit Pistons vs. Indiana Pacers. "When people actually listen to the album, they'll say to themselves, 'Wow, I didn't know that he felt this way. It's like I'm a totally different person on this album."

Na místě je ovšem i otázka, zdali ho bude brát hip hopová komunita opravdu vážně. Není žádné tajemství, že kritika povětšinou k hráčům NBA, kteří se o kalení rapových vod pokoušeliv minulosti, moc přívětivá nebyla. Shaquille O´Neall, Kobe Bryant nebo Allen Iverson by mohli vyprávět. "People don't understand that my street credibility is a whole lot bigger than most in the industry today. If I had more push, then everyone will see the results."

Nicméně poslední půlrok by mu mohl pomoci. Vystupoval totiž na legendárním letním newyorském festivalu pořádaném stanicí Hot 97, doprovázel Fat Joea na jeho Evropské tour a také předskakoval jížním platinovým jezdcům ala Ludacris či Young Jeezy. Právě posledně zmíněný emcee, jehož deska vyjde na Def Jamu nedlouho po LP "My World", se na Artestovu adresu vyjádřil pozitivně, z čehož vyplává, že nějaké předsudky k hráčům sedících na dvou židlích by nemusely být na pořadu dne. "Ron's a hustling-type guy. He jumped on the road with me and went after his dreams. I've seen him go out on numerous shows and do his thing. When his album drops, I'm going to pick it up."

Album, které by mělo podle dřívějších informací představit hosty jako Mike Jones, Capone a Big Cap, vyjde na Lightyear Entertainment. To vše podpoředné rozmanitou, leč vesměs neznámo, producentskou sestavou ve složení Steve Sola, Now and Laterz, Ron Artest, Wip, DJ S&S, Qbanga, LT Hutton, EZ Tommy, Chris Valentine, Challace a Black Russian Squad, z čehož ovšem moc dobrý pocit nemám...

Ron Artest na MySpace.

Tracklist:
1. Just Part Of My Life
2. Haterz
3. Bad Karma
4. Nasty North
5. Working The Pole (featuring Big Kap)
6. Fever {listen}
7. Hood Luhv
8. Skit
9. No Good
10. Coroner
11. Skit 2
12. Rap Game
13. Why
14. La La Ladies
15. Get Low (featuring Mike Jones, Capone & Nature)
16. Hush
17. I Like My Song
18. Doing My Thang
19. Everywhere I Go
20. Ain’t Easy
21. QB Family

Co se týče ostatních zpráv ze sportu, jenž má k rapu patrně nejblíž, dres Denver Nuggets oblékající Carmelo Kyan Anthony si v první polovině tohoto roku založil svůj vlastní striktně rapový label Kross Over.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná