RUKAHORE_SHOP_BANNER

Baddest Bitch s trojkou na podzim

V poslední novince o Trině, která vyšla zhruba před 4 měsíci, jsem se mimo jiné zmínil, že dotyčné jezdkyni reprezentující slunný jih by mělo co nevidět vyjít studiové album s pořadovým číslem tři. Jak už asi víte, přítelkyně Missy Elliott, Monicy, Eve, Da Brat, či Lil´ Mo, ho nazvala "The Glamourest Life" (v této souvislosti se mi vybavuje výborný track "Glamour Life" z Big Punova alba "Capital Punishment") a pokud se nestane nic mimořádného, mezi fans by se mělo dostat již 4. října letošního roku.

 

Jméno pilotního singlu je "Don´t Trip" a hostuje v něm Lil´ Wayne. Co se týče dalších "spolupachatelů", dočkáme se známých jmen jako Snoop Dogg, Lil´ Mo, Lil´ Scrappy a Kelly Rowland z Destiny´s Child (Trina se v jednom nedávném rozhovoru přiznala, že track "Here We Go", jehož ústředním tématem jsou vztahy a v němž zpívá právě posledně jmenovaná, je jejím nejoblíbenějším). Kanye West, Needlez, Jazze Pha, Mannie Fresh, Signature, Cool & Dre a několik dalších pak šéfují stránku instrumentální.

 

Klasické fráze typu "I'm very excited and happy about it. I spent a lot of time in the studio recording this album. I had a lot of creative control on this project and I got involved with the production. I involved myself more in this album more than the last two projects. It's actually like a different form of me; a great transition of me going from the first two albums to the third. It's like a whole different maturity level. It's almost like I've evolved and gone to a whole next level with this project." sice po dokončení svého nejaktuálnějšího počinu přednáší každý interpret a ne vždy se mu to povede naplnit, nicméně kdyby se to právě Trině podařilo, určitě bychom se nezlobili.

 

 

Novinka ze 12. 4. 2005 (Os10)

Co nového u Triny

Queen Of Randy Hip Hop Trina (a.k.a Diamond Princess a.k.a. Baddest B***h) přijde ve druhé polovině tohoto roku s vlastním parfémem a zařadí se tak po bok některých umělců z branže, kteří již své "vůně" v obchodech mají. Miamská rodačka je svým nápadem nadšená: "Mít vlastní vůni byl vždycky můj sen. Chtěla jsem něco opravdu atraktivního a vzrušujícího, a to nejen pro muže, protože mně to musí vonět také. Diamond Princess doufám zachytí to, co jsem a co chci být". A já jen doplním,že Trinin výrobek bude nést jméno "Lush, Floral and Feminine" a bude ho distribuovat i špičková francouzská firma Mane.

Kromě parfému je Trina v současnosti zaneprázdněna prací na svém novém sitcomu s názvem "With Friends Like These", který bude zatím k vidění pouze na kabelu.

Poslední zpráva se nás týká asi nejvíce. Trina (o které se teď mimochodem také mluví v souvislosti s románkem s profesionálním hráčem amerického fotbalu Chadem Johnsonem, s nímž si měla užívat během nedávného NBA All Star víkendu) totiž připravuje své dlouho očekávané LP s pořadovým číslem 3, které naváže na její předchozí a servítky si neberoucí desky "Da Baddest Bitch" (2000) a Diamond Princess (2002). I když už se "release date" alba "The Glamorous Life" odkládal několikrát, definitivně ho prý máme očekávat toto léto.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná