Babygrande – velikonoční půst je pro nás bezpředmětný, nažerte se

Co se chystá v progresivní továrně podzemních hitů Babygrande Rec. jsme už krátce avizovali. To, že je v New Yorském nahrávacím studiu rušno, je zřejmé vzhledem k očekáváním směřujícím k albům od The Wisemen (Brozne Nazareth & The Snowgoons) a Gillie Da Kida, o kterém už byla řeč.

LP, které bude nést název „Wisemen Aproaching“,  vyleze u BGR 27. února. A vyloženě si říká o koupi originálu. Patřičně žádoucí snůška hostů mluví sama za sebe, posuďte sami. Hostovačky na mikrofonu obstará mimo jiné GZA, Killah Priest – základ Sunz of  Man, nebo Vast AirCannibal Ox a v neposlední řadě bratranec Bobby Digitala a MC Sunz of Man – Prodigal Sunn. Produkční stránku věci budou mít na svědomí ostřílení skladatelé Bronze Nazareth & Kevvlar 7.

A boj o vrácení „hip hopové lokomotivy, jež vykolejila, zpět do kolejnic“ může začít. Ve stejný den se pochlapí i němečtí The Snowgoons s albem „German Lugers“, které bude mocné, prsty v něm budou mít kromě němců i  Sean Price, O.C., Edo G., Living Legends, Rasco, Chief Kamachi, Last Emperor, Jus Allah, El Da Sensei, Wise Intelligent, Reef The Lost Cauze, Doujah Raze, MED, Born Unique a mnoho dalších.

Ukázku z Wisemen Aproaching čekuj tady.
Ukázka z German Lugers zde.

Opakování je sice spíše výsadou crunkových textů, ale někdy i matkou moudrosti, proto si připomeňme, že kriminální živel Gillie Da Kid vydá svojí první Babygrande desku, složenou z toho nejlepšího materiálu, jenž obsahuje jeho dosavadní diskografie  tří mix-kazet. Bude se jmenovat „The Best of GDK Mixtapes“ a vyjde 14. března. Všeobecně se ví o jeho beefu s Cash Money potažmo Lil Waynem, to by mohl být dobrý dúvod k poslechu.

Něco více hledej tady.


Text: Vojta

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná