AZho poslední album se znovu narodí

Bude to rok, co brooklynský rapper AZ dokončil svoji desku "Final Call", která se záhy dostala na internet. Oficiálně vyjít měla v září 2004, ale datum vydání se stále posouvalo až do letošního května a už to vypadalo, že se A-Zilla připojí k řadě MC's jako Freddie Foxxx nebo Consequence, jejichž alba se do obchodů nikdy nepodívala.

AZho album by však přece jen mělo vyjít, a to 23. srpna pod novým názvem "A.W.O.L. (Always on the Low)". Tracklist nové verze bude odlišný a bude obsahovat několik pecek navíc, např. "Serious" s Nasem (původně určenou pro jeho album "Streets Disciple"). Další hosté budou CL Smooth, Slick Rick, M.O.P. a Ghostface. První singl "The Come Up" v produkci od DJ Premiera je možno slyšet na novém mixtejpu od J-Love, jinak další beaty obstarají Buckwild, Baby Paul, Heatmakerz, Fizzy Womack (M.O.P.) a Jimi Hendricks.


Novinka z 11.7.2004 (marq)
AZ - Magic Hour Promo
První oficiální promo track z chystané desky "The Final Call" s hostujícím C.L. Smoothem. Produkci obstaralo kanadské duo Tone Mason, do jehož portfolia patří instra např. pro Frank-n-Dank, Brassmunk,Choclair či Kardinal Offishall. Album vychází 21. září u Koch Records.

AZ - Final Call
1. Intro- Freedom f/Lemon - (Produced by Tone Mason)
2. Omega (Produced by Tone Mason)
3. The Truth (Produced by Young Calvin & DJ Absolut)
4. Seems That Way (Produced by Frado)
5. Talkin’ Gangsta f/Tony Sunshine (Produced by Metaphysic)
6. Side 2 Side f/Ron G (Produced by AZ & Deo)
7. You Know F/Rell (Produced by Baby Paul)
8. No Strings (Produced by Baby Paul)
9. Gangsta MC’s Interlude f/Lemon
10. Live Wire (Produced by Buckwild)
11. Magic Hour feat. CL Smooth (Produced by Tone Mason)
12. I Am AZ (produced by AZ)
13. Girls R Free (Produced by Baby Paul)
14. Poor Poor People Interlude f/Lemon
15. Let Me Know f/Aaliyah (produced by GV & AZ)
16.) Quiet $$ Anthem f/Nu & Young (Produced by Tone Mason)


Novinka z 20.6.2004 (Krysa)
AZ připravuje další desku
Nedávno jsem psal o možném kolaboračním albu AZ a Cormegy. Tihle dva spolu mají povedenou společnou pecku na Cormegově čerstvém albu "Legal Hustle", oba jsou krutý MC's, takže byly důvody, proč se těšit. Nicméně tato zpráva byla z kategorie "rumors" (novinky, o kterých se šušká, ale nejsou oficiálně potvrzeny) a AZ před necelým týdnem sdělil v interview, že takové album se ve skutečnosti vůbec neplánuje.

Co ale může potěšit fanoušky je, že AZ připravuje už pátou dlouhohrající desku, ohlášenou prozatím na 10. srpen pod jménem "The Final Call". Sám sdělil, že je možná jeho úplně poslední a samozřejmě nezapomněl říct, že bude jeho nejlepší. Zatím není známo příliš mnoho podrobností, krom hostovaček, jež obstarají Aaliyah (R.I.P.), Tony Sunshine, Rell a Ron G. Slyšel jsem pecku "Magic Hour", ve které rapuje C.L. Smooth a musím říct, že pokud všechny tracky budou takové, bude to opravdu jeho nejlepší LP. Vsadím se, že nazapomene přizvat ani svého dlouholetého kámoše Nase, na jehož připravovaném albu "Street Disciple" se rovněž objeví.


Novinka ze 7.4.2002 (K-Hill)
AZ jede od A do Z!
Nejen Indouš s Wičourem makaj ve studiu na svém na albu. Ale i člen Firm Biz, AZ, kterej na rozdíl od české formace fachá na svém albu číslo *4. Vydá ho pod Motown Records. Velkej zájem u mě opět vzbudil po svém představení "I don´t give a fuck" na kompilaci Idepentendents´ Finest v produkci Primoše. Ten bude i na této plytě a vedle něho zde vystoupí Bink, Nas (jaká to změna), ale třeba možná i Jill Scott. Album si závislácky a narcisticky nazve "AZaddict" a datum jeho výlezu vypadá na červen. Takže uvidíme!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná