RUKAHORE_SHOP_BANNER

Asheru se vrací, legenda pokračuje

Asheru, který je znám především díky působení v kapele Unspoken Heard, kde spolu s ním je další filadelfský kámoš Blue Black. Unspoken Heard mají status téměř kultovní, díky vydání dvou alb "48 Months" a "Soon Come".

Asheru taky stojí za vznikem labelu 7 Heads, který vydává jména jako třeba El Da Sensei, ale singl u něj vydali naposled třeba i De La Soul s hostujícím MF Doomem, konkrétně "Rock Co.Kane Flow".

Ale zpátky k Asherovi. Ten se po chvíli nečinosti, blýsknul mixtapem "Insomnia", který vyšel letos na jaře a kromě starších věcí, obsahoval pár nových tracků, vše sklidilo dobrý ohlas. Tape byla ale jen příprava pro nadcházející sólo album. Deska se bude jmenovat "While You Were Sleeping" a Asheru trochu podivně vyhlašuje, že to je jeho první a poslední sólo deska, pak se prý chce věnovat opět působení v Unspoken Heard, protože s někým se mu prý pracuje lépe než samotnému. Každopádně je se na co těšit, protože Asheru špatné věci nevydává.


Novinka z 14. 9. 2003 (K-Hill)
Sedmihlavý Asheru s dalším zářezem
Asheru je rappa, kterého jsme mohli vidět na výborném koncertu J-Live a Edo.Gho na pražské hvězdě. Asheru je chytrej rapper z grupy Unspoken Heards, kteří mají srdce na pravém místě a v rapu chodí jedna báseň.

Naposled se zdatně představil deskou "Soon come" se svým parťakem Blue Black. A právě s ním pokračuje na svém labelu 7 Heads Entertainment v práci a 18. listopadu vydávají CDčko "48 Months". Půjde o dnes tak moderní kompilaci tracky, které byli předtím, potom, v hostovačkách, remixech. Takže nebudou chybět hymny jako "Smiley" nebo diktózní "Soul jamboree", která s remixem dostává navíc přívlastek "revisited", "How yah livin", kde hostují Grap Luva, J-Live a Sondia.

Celá deska je samozřejmě tahákem na nadcházející sólo desku Asheru, z které už právě na tomto CD bude pecka "Black Moses". Stejně tak znovuvydávají rozprodané EP "Cosmology" a do provozu přijdou brzy i žádoucí věci "Better" b/w "Smiley" a "Jamboree" EP.


7 Heads Entertainment

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná