Andre 3000 sní o roli Jimiho Hendrixe

Skoro začínám propadat dojmu, že co komerčně úspěšnější rapper, to alespoň rolička ve filmu. O Snoopově hereckých ambicích jsem psal nedávno a emcees typu LL Cool J nebo Mos Def snad více hrají než rapují. Vidět jsme je mohli hned v několika hollywoodských produkcích, navíc hrají přinejmenším obstojně.

Kategorii rapper/actor rozšířil další dobře známý emcee, nepřehlédnutelný Andre 3000, polovina partičky Outkast. Se svým týmovým kolegou Big Boiem si zahraje v dosud blíže neurčeném televizním filmu z produkce HBO. Mnohem větší sousto mu ale překládá režisér John Singleton (“2 Fast 2 Furious” “Boyz N The Hood”), který mu svěřil jednu z hlavních rolí ve filmu s pracovním názvem “Four Brothers” o čtyřech adoptovaných bratrech, kteří mstí vraždu své matky. Andre by měl ztvárnit i další role – konkrétně ve filmech “Be Cool” a “Revolver” (režie Guy Ritchie).

Jeho největší touhou ale je práce na životopisném dramatu o přepestrém životě kytarového mága Jimi Hendrixe, který zemřel ve věku 27 let. Podle Andreho se do filmu o této legendě chtěli již dříve pustit například Will Smith, Laurence Fishburn nebo Eddie Murphy, vznikla řada scénářů, ale k realizaci nikdy nedošlo. Tvrdí, že on sám je připraven ihned začít s natáčením, ale bohužel ani jemu se nevyhnuly problémy – společnost Experience Hendrix v čele s Janie Hendrixovou coby hlavní opatrovnící Jimiho dědictví, totiž odmítla s filmaři spolupracovat. Ti tak nemohou legálně použít kytaristovu hudbu, která má v tomto případě zásadní význam a je docela pravděpodobné, že Andre bude muset svůj sen poslat k ledu.


Zdroj: SOHH, AllHipHop news, Streethop site a MTV news


Novinka z 20.7.2004 (Tano)
Kdo je nejvíc sexy vegetarián a kdo si zahraje v muzikálu?
Já teda ne. Zpívat neumím. Maso jím po kilech. Ale takový Andre 3000 byl jedním z mnoha adeptů takové zajímavé kulturní akce, kterou vyhlásila PETA. Této "soutěže" se po celým světě zúčastnilo přes dvanáct tisícovek voličů.

Nejdřív vám řeknu, co to je PETA. Je to organizace lidí proti testování na zvířatech (jsem taky proti, jste obyčejný hovada, vy, který to podporujete!!). Oficiální název zní: People for the Ethical Treatment of Animals. A ta vyhlašuje každoročně soutěž "Nejvíc sexy-vegetarián". Fanfáry! Letos vyhrál André 3000 a herečka Alicia Silverstone. Za nimi uvázli lidi jako Tobey Maguire, Josh Harnett. Fanfáry konec.

Druhá část tohoto mýho psaní bude o chystaném muzikálu pod producentskou taktovkou HBO (nejlepší, co kdy produkovali, bylo "Bratrstvo neohrožených", to říkám). Rozpočet muzikálu, ve kterém by se měl objevit André 3000, ale i Big Boi, činí dost neuvěřitelných15 milionů dolarů. První HBO muzikál by se měl začít natáčet koncem léta a měl by zasadit současnou hudbu do třicátých let minulýho století. Takže se těším, až bude Al Capone trsat na Backstreet Boys, nebo jak se to píše.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná