André 3000 si zahraje v basketbalové komedii

André 3000, polovička dua OutKast, které jste nedávno mohli vidět ve filmu "Idlewild" a jehož další člen Big Boi právě za produkce svého kolegy natáčí album, si zahraje v nové komedii známého amerického komika Willa Ferrela, která se bude jmenovat "Semi-Pro".

Děj snímku za produkce společnosti New Line Cinema je přenesen do 70‘ let a točí se okolo postavy Jackieho Moona (Will Pharell), který je hráčem, trenérem a zároveň majitelem smyšleného NBA týmu "Flint Michigan Tropics".

Vedle prazvláštního trenéra-majitele-hráče v jednom, jenž se po celou dobu filmu urputně až někdy hekticky snaží, aby jeho tým za každou cenu uspěl, stojí právě André v roli Meanwhila, což je hlavní hvězda onoho týmu, která někdy až moc dbá na svůj vzhled, a právě proto je kolem ní i spousta zápletek.

V pořadí je toto již více jak pátá Andrého filmová role, účinkoval totiž například ve filmech jako "Revolver", "Four Brothers", "Be Cool" či "Idlewild".

A co se týče jeho hudební kariéry, ani ta není opomíjena, ba naopak. Nyní s Jimem Jonesem účinkoval na remixu skladby "Walk It Out" od "DJe Unka" a s Dipset Capoem" se hodlá podílet na remixu "Throw Some D's" od Rich Boye.

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná