Alchemist napaden v souvislosti s Gameovým 400 Bars

Producent a rapper Alchemist, který v loňském roce vydal album Chemical Warfare, zažil konflikt v důsledku své kritiky skladby “400 Bars“ od Gamea.

Alchemist prostřednictvím své Twitter stránky v sobotu večer napsal: „400 Bars = na usnutí. Méně je někdy více.“ Včera večer pak přidal další zprávu: „Zrovna jsem zažil konflikt se 75 (členy gangu) Bloods. Díky moc @ihategame. Twitter je mocný!“ Co přesně se událo Alchemist nepopsal, k fyzickém kontaktu podle všeho nedošlo.

Game na celou situaci reagoval rovněž prostřednictvím Twitteru, když na Alchemista adresoval zprávu: „Už mě znáš, Alane. Nechtěj mít vyražené zuby. Pak by jsi mohl skutečně usnout.

Dalším, kdo vzal Gameovu skladbu osobně, byl Jay Rock, jeden z deseti interpretů zvolených magazínem XXL jako nejočekávanější pro tento rok. Jay Rock prostřednictvím svého Twitteru uvedl: „Jsem na Twitteru a všichni mi říkají, že Game v té skladbě útočí na mě. Je to stejné jako s Ice Cubem, musí mít odvahu říct jméno otevřeně.“ Jay Rock tak připomněl svůj několik dní starý spor s Ice Cubem, kdy se bývalý člen N.W.A. nelichotivě vyjádřil o nastupující generaci MC’s ze západního pobřeží.

Část Gameovy skladby “400 Bars“ poslouchej níže.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná