Album slibující Drag-On opouští kemp Ruff Ryders

Jak již napovídá titulek, sedmadvacetiletý newyorský rapper Drag-On, jehož beef s Lil´ Waynem (diss track "Wallah" pravděpodobně znáte) už nepokračuje, se sice s Ruff Ryders nerozchází ve zlém, nicméně vzhledem k dalším profesním výzvám a plánům na velký návrat údajně nastal čas na změnu. "Ruff Ryders is love, but I’ve been with them for 10 years, and I only drop 2 albums. So, it was time for me to make a change.”

V New Jersey žijící rodák z Bronxu, jenž se mimochodem po DMXově boku objevil i ve tři roky starém filmu "Cradle 2 The Grave, nyní stojí zcela na vlastních nohou, protože velí své vlastní firmě Hood Environment. V dohledu je představení tří nových tváří a příchod mixtapu. “This is a new me and a new sound I’m bringing. Of course it’s going to be a growth from my last album. It’s so unique, but it’s so now. We got the club bangers and the hood joints. We always keep the hood involved.”

V současnosti se prý usilovně pracuje ve studiu, což s sebou také přináší první ovoce v podobě prvního singlu "Shoe Box", který má být mixem newyorského zvuku se southern Midwest. I když takovým kolaboracím příliš nakloněn nejsem, rád se nechám překvapit a jen zopakuji, že první desky "Opposite Of H20" se prodalo kolem půl milionů kusů a druhé LP "Hell And Back" zapadlo. Že by do třetice všeho dobrého?

Zdroj: Vibe

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná