RUKAHORE_SHOP_BANNER

Aktuálně: Nas, Akon, Gwen Stefani, Mos Def,...

Nas si začal dělat místečko pro příchod jeho alba "Hip-Hop Is Dead... The N". Předevčírem se  na amerických televizních stanicích objevil klip na titulní track "Hip-Hop Is Dead", produkovaný will.i.am. z Black Eyed Peas. Takže kontrolujte na youtube.com.

***

Game a Snoop Dogg se domlouvají na společné tour "How The West Was One". Jedni z  nejaktivnějších představitelů západního pobřeží budou hlavními hvězdami celého turné, k nimž se určitě přiškvaří i jiní představitelé z "levého břehu".

***

Jak šíleně by to neznělo, leč 2Pac "natočil" nový klip. Video na hlavní hit "Pac's Life" ke stejnojmennému albu se točil v Atlantě, kde je centrum Tupaca Amaru Shakur. V hlavních rolích - T.I. a Ashanti.

***

Akon se přiznal, že nahrál společný track s blonďatou kráskou Gwen Stefani. Píseň "Sweet  Escape" odstartuje její promo na nové album.

***

Mos Def vydá album 19 prosince - prameny Geffen Records oznamují, že zrovna na toto datum je "odloženo" album "Tru3 Magic" z 19. září. Mám však strach z malé pozornosti, kterou Geffen věnuje Mosovi. Aby náhodou neskončil pouze u filmu.

***
Jay-Z získává oponenty na všech frontách. Raekwonovi se "Kingdom Come" asi nelíbilo, proto se narovinu vyjádřil, žije přece v demokratické zemi: "I don't give a f--- about him."  Mezery si samozřejmě domyslíte a domyslíte si i to, že to bylo zostra. No, počkáme si, jestli to samé nebude říkat Jay na Raekwonovo album v roce 2007.

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná