AKTUALIZOVÁNO (2): Guru z Gang Starr v kritickém stavu po srdeční zástavě

Podle informací serveru hiphopwired.com je rapper Guru, člen kapely Gang Starr, v kómatu po zástavě srdce, kterou prodělal o víkendu v New Yorku. Zprávu zveřejnila jeho sestra Tricia, dílčí podrobnosti zatím zůstávají utajeny. Guru je nicméně v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče v new yorské nemocnici a čeká na operaci.

Miss Info, bývalá redaktorka magazínu The Source, na svém blogu uvedla, že DJ Premier, producent kapely Gang Starr, měl zavolat do noční rádio show HipHopNation/Sirius DJe Eclipse a osvětlit Guruův stav. Premier tak nakonec z důvodu nedobrých podmínek, ve kterých se Guru nachází, neučinil.

Podle zprávy na Twitteru Questlovea z The Roots však Premier potvrdil Guruův špatný stav a jeho očekávání operace.

Aktualizace:

Producent Solar, který spolu s Guruem založil label 7 Grand Record, pro server hiphopdx.com uvedl: "Guru se potýká s vážnými zdravotními problémy. Oceňujeme podporu, kterou mu lidé ukazují. Neustále doufáme, že se Guru plně uzdraví. Žádáme, aby bylo v této souvislosti respektováno jeho soukromí. Ještě jednou děkujeme za všechnu vaši podporu."

Podle serveru allhiphop.com má být Guru v průběhu dnešního dne operován.

Aktualizace 2:
Guru během včerejšího dne úspěšně podstoupil operaci a jeho zdraví by mělo po rekonvalescenci zůstat bez následků. Člen kapely Gang Starr je však nadále udržován v umělém spánku a dýchá s pomocí přístrojů.

Sleduj bbarak.cz pro další informace.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná