RUKAHORE_SHOP_BANNER

Akon chystá grandiózní návrat

I když jeho provařené singly "Lonely" a "Locked Up" obletěly celý svět i s následným multi-platinovým debutem "Trouble" teprve předloni a minulý listopad pak ještě přišel dodatek "Trouble: Deluxe Edition" představivší doposud nikdy nezveřejněné remixy, volání fanoušků po po novém materiálu už byla natolik vehementní, že je nešlo přeslechnout snad ani v umělcově rodišti Senegalu.

Čtyřiadvacetiletý nájmeník domova SRC/Universal, jenž se mimochodem objevil na Biggieho loňské kompilaci "Final Chapter: The Duets: a během nedlouhé kariéry už zakusil spolupráci se jmény jako India Arie, Obie Trice, Baby Bash, Brian McKnight, či Young Jeezy, jemuž mimochodem vypomohl s hitem "Soul Survivor", se před pár měsící vrhl do příprav nového alba, které by mělo nést název "Konvicted". Po singlem "Gangsta Bob" a "Smack That", v němž je k zaslechnutí Eminem, by se vše mělo v celé své kráse představit 12. prosince a co se týče dalších přizvaných tváří, hovoří se o jménech Styles P a Snoop Dogg.

Jelikož Akonovi, který nebude chybět ani na nadcházejím albu "The Makings Of Me" od Monicy, nevadí sedět na dvou židlích, souběžně s albem pracuje i na filmu, jehož scénař se inspiruje jeho vlastním životem od mládí až po status světové superhvězdy. Abych ovšem neodbočoval, zhudebněný důkaz jeho činnosti si můžete poslechnout třeba odtud.

Zdroj: RapNewsDirect

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná