Afu-Ra v Německu i Polsku

Bojovník Afu-Ra naposledy vydal své nové album "State Of The Arts", kterým přece jen napravil pošramocenou pověst, která šla od dob "Body Of The Life Force" jen jedním směrem a to bohužel z kopce.

Afu byl už jednou v Praze a to na ITF, kde dal nad ránem velmi solidní koncert. Pokud by jste chtěli vidět Afu-Ru dávat nějaké staré bomby, můžete kouknout na data jeho evropského turné a někde jej odchytnout.

Afu-Ra - State of the Arts Tour:
Září
3 - Hamburg, Echochamber
15 - Bydgoszcz (PL), Zentrum
16 - Warsaw (PL), Punkt
17 - Poznan (PL), Blue Note
18 - Wroclaw (PL), WZ
21 - Augsburg, Kerosin
22 - München, Feierwerk
23 - Köln, Stadtgarten
24 - Biel (CH), La Coupole
25 - Lausanne, D!Club
28 - Paris, Point Ephemere
29 - Madrid (ES), tba
30 - Wil (CH), Remise

Říjen
1 - Aarau (CH), Kiff
2 - Stuttgart, Zapata


Novinka z 13. 5. 2004 (Marq)

Afu-Rovo v sauně
Podobný titulek novinky by zřejmě volil i mistr metafor K-Hill, neboť jeden z letošních nejvíce "hot" singlů přichází trochu paradoxně z chladného Finska - tamní producentské superstars Kool Ski a Staffro nezaváhali a návštevu světoběžníka Afu-Ry po Skandinávii využili ke společnému mini-projektu v podobě skvělého singlu nazvaného "Poisonous" obsahujícího navíc parádní, stylově jedovatý remix. Tento 12" singl vychází na labelu KoolKat Records a po neskutečné taškařici s Perverted Monks je to opět přesně ten "Afu, you know who..." Check it.

Kool Ski & Staffro Ft. Afu-Ra - Poisonous (VLS)
01. "Poisonous" (Vocal)
02. "Poisonous" (Instrumental)
03. "Afu-Ra On The Hook"
04. "Poisonous Remix" (Vocal)
05. "Poisonous Remix" (Instrumental)


NOVINKA z 5.5.2004 (K-Hill)
Co dál dělají Afu-Rovi mniši?
Už jsme avizovali dlouhohrajku kapely Perverted Monks, za kterou stojí sám velký dredáč Afu-Ra. Ta vyšla v březnu na labelu Reggae Lounge Records a jmenuje se velmi důmyslně, "Vol. 1" (níže čekni Marqův Sampler).

Produkčně ji splácali P.F. Cuttin', Domingo, DJ Desue, Němec DJ Tomekk a bacha, Chorvat (!!) Baby Dooks. První singl "Backtadacrib" b/w "Naked" will be hittin'", stejně jako celou desku máme už dávno u nás v shopu.

A jak už z názvu vyplívá, Afu-Ra a jeho banda makají na volume dva, stejně tak jako na další desce samotného Afu, kterého jsme u nás mohli vidět v rámci ITF Eastern Hemisphere Finals.


NOVINKA z 14.3.2004 (Marq)
Afu-Ra & Perverted Monks - Album SAMPLER
Afu-Ra a Perverted Monks posílají menší předkrm v podobě tří-trackového sampleru. Hlavní chod, společné album nazvané "Afu-Ra presents Perverted Monks vol.1" vychází již 19. března na labelu Reggae Lounge Recordings. Více o této desce v novince od Krysy (níže).

Afu-Ra presents Perverted Monks vol.1 (Sampler)
1. "The Crib"
2. "Doin' it"
3. "It's on"


Novinka z 23.12.2003 (Krysa)
Afu-Ra a jeho skupina makají na albu
Na ITF Eastern Hemisphere nás Afu-Ra informoval o přípravách své třetí desky. Žádné podrobnosti ale neuvedl, akorát minulý týden se na internet dostal track "I Love My Hip Hop", který oficiálně ještě nevyšel (piráti mají hold prsty všude). Právě v téhle skladbě hostuje Respect, s nímž a dvěma dalšími členy, A-Sun a Ca-See, tvoří Afu bandu Perverted Monks.

Představili se už v roce 1994 na debutu Jeru the Damaja a dodnes o sobě dali krom koncertování po celém světě vědět třemi singly "Doin' It", "Get Up" a "Feel This". Teď, ke konci roku, ohlašuje čtveřice MC's rovnou celé album, nazvané stručně "Perverted Monks volume 1". Dodrží-li kluci slib, dočkáme se již brzy, přesněji 23. února! Většinu produkce obstará osvědčený P.F. Cuttin, ale svůj kus muziky přidají i Domingo a němečtí DJ's Tomekk a Desue. O všechno se postará label Groove Attack, kde vydávají ty nejlepší jména - např. Biz Markie, J-Live nebo Phife Dawg.

Jak je poslední dobou mým zvykem, nabízím vám pod textem ukázky jejich dosavadní tvorby k poslechu, abyste se měli na co těšit. Doporučuju především našláplé "Doin' It", "Uh Ooo" a "Desperados".

Doin It (feat. JahDan) / Perverted-Ness (2001)
Get Up / Desperados (2002)
Feel This / Freestyle / Uh Ooo (2003)

Audio zdroj: Sandbox Automatic


Novinka z 31.1.2003 (2kw)
Afu-Ra se ukáže v Polsku!
O Afu-rově partě Perverted Monks tu už pár řádek padlo. Vydali novej singl a teď jsou na turné. Klasicky z evropské šňůry nevypadlo ani Polsko. Afu-Ra a další "opičky" přijedou do dvou měst. Přitom to není tak dlouho (rok a půl) co Polsko navštívil v rámci turné ještě svého prvního alba "Body of the life force". Poté také zavítal do slovenské Bratislavy. Nyní po druhém albu ("Life force radio") a singlu s Perverted Monks ho budeme v Polsku moci spatřit podruhé.

Nejprve to bude 22. února v Poznani, v klubu 69. Předskakovat mu zde bude Dizkret (o něm jsem psal tady) a taky chlápek s jménem Flexxip. Oba tito rapeři budou pak druhý den, 23. února ve Varšavě, v klubu Skarpa, doplněni ještě bohatším počtem supportujících interpretů - budou to tedy dále Zadlo, Gural, K.A.S.T.A. Squad.

Koho tedy zajímá dredatá parta Perverted Monks s leaderem Afu-Rou, nechť tedy navštíví Varšavu (ta je Čechám o poznání blíže). Krom toho, do Polska se chystá mnohem více zajímavých jmen. O tom až v příštích dnech.


NOVINKA 8.12. (K-Hill)
I newyorčan Afu-Ra, který svět seknul svými dvěma deskami má svoji crew. Tak jistě, ví se, že to byl odvěký kámoš Jeru The Damaja a že i tedy s ním, v časech jeho zkvétajícího fejmu vstoupil do síně slávy, Gangstarr Foundation. Jenže Afu-Rovi to na rozdíl od Jerua trvalo delé, aby se prosadil. Tak to bývá.

Teď, když už každý z vás, zná jeho jméno, je čas vynést na světlo hiphopové další projekt - Perverted Monks. Jak se říká, je to přímo Afu-Rova krů a právě ta se má podepsat ve světě novým singlem s peckami "Feel this" a "Uh Ooo" plus "Freestyle", kde opravdu jedou volný styl do více než známých, provařených instrošek jako Cam'ronovo "Oh Boy", Truth Hurts a jeho "Addictive" či "Nothin" od Norreagy.

Singl by měl vyjít právě dnes na vlastním labelu Perverted Monks s distribucí od zaběhlých Fat Beats.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná