RUKAHORE_SHOP_BANNER

Aftermath po Comptonu? Co třeba sólovka Jona Connora?

Aftermath zažívá po delší době tažení, které se určitě zapíše mezi zásadní momenty v hip hopu pro rok 2015. Dr. Dre vydal své sólové album "Compton", které se zatím těší pro někoho možná až něčekaně kladných hodnocení, biografický snímek "Straight Outta Compton" o N.W.A. utržil v den své premiéry přes 24 milionů dolarů a na cestě by měl být materiál dalších členů stanice Aftermath. Tohle by překonal asi už jen reunion bandy Sugarhill Gang.

 
Dreho původně neplánovaný "soundtrack", provázející premiéru snímku "Straight Outta Compton", si kritici za mořem zatím pochvalují a album "Compton" si zatím odnáší nejčastěji hodnocení pohybující se kolem 4/5. Dre se však i nadále soustředí spíše na prezentaci filmu o kapele, která zásadním způsobem proflákla jeho jméno. 
 
Dre se například na světové premiéře "Straight Outta Compton" v losangeleském Microsoft Theater rozhovořil o vlivu Universal Pictures na konečnou podobu snímku. "Rozuměli tomu, že chceme chránit naše poselství a opravdu tomu věnovali pozornost," cituje interpretovo vyjádření server hiphopdx.com. 
 
Film byl mimochodem natočen ve stejných částech Los Angeles, ve kterých jednotliví členové N.W.A. vyrůstali. "Rád bych také poděkoval všem čtvrtím, ve kterých jsme natáčeli tento film: Sounth Central, Watts, Compton. Vyjádařili nám tolik lásky a podpory. Bez těhle dvou věcí by asi neexistoval způsob, jak ten snímek natočit," vyjádřil své poděkování Dr. Dre.
 
Otázkou je, co dalšího Aftermath po jednom významném milníku své historie chystá dál. Sdílný byl v tomto smyslu Jon Connor, který se pro magazín XXL rohovořil nejen o albu "Compton", na němž zazněla jeho sloka ve skladbě "One Shot One Kill" ale i o další chystaných projektech. "Celej tým chystá spoustu hudby a bude to šílený," cituje Connorova slova magazín hiphopdx.com. 
 
"Ale teď musí lidi slyšet Compton, protože to je kousek hiphopový historie. Takže o vlastním albu budu hovořit, až bude pravý čas, zatím chci ale nechat znít Dreho poselství," poznamenal k albu "Compton" Jon Connor, jenž je členem vydavatelství od roku 2013. Jedním dechem však k otázkám ohledně svého alba dodává: "Album je momentálně na cestě. Vlastně je hotový víc, než si myslíte."
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná