A Tribe Called Quence v červenci

Consequence vydává v polovině příštího měsíce zajímavý mixtape "A Tribe Called Quence 1995-2004", který má fanouškům vyplnit čekání na jeho debutové album. "Pro mě to není jen mixtape, je to audio fotoalbum," řekl rapper s tím, že se mu vybavily obrazy ze skvělých časů, kdy nahrával s ATCQ, když oslovoval producenty, kterým dal za úkol zremixovat jeho staré pecky. Jeho nahrávky z 90. let tak dostanou nové podklady a na celém projektu se podílí lidi jako Kanye West, 9th Wonder, Buckwild, Chops nebo jeho dlouholetý kamarád 88 Keys. Kromě toho na mixtapu uslyšíte pár novějších pecek, včetně prvního singlu "Niggaz Get Knocked" nebo předělávky hitu "Electric Relaxation" od ATCQ (s novým názvem "Electric"). Za pozornost stojí i cover udělaný ve stylu klasického alba "Midnight Marauders", o němž jsem se zmiňoval i v předchozí novince.

Consequence jste mohli slyšet na multiplatinovém albu "College Dropout" od Kanyeho, na jehož labelu teď rapper připravuje svůj debut "Don't Quit Your Day Job". První singl "Clockin' My Style" by měl vyjít brzy, kromě toho Conse uslyšíme i na připravovaných albech od K. West a Q-Tipa.

Consequence - A Tribe Called Quence:
1. Matchgame Tour Guide
2. Motivators (Remix)
3. Word Play (Remix)
4. The Jam (Remix)
5. Mind Power (Remix)
6. Let's Rock & Roll (Remix)
7. Willy Overnight (Broke Niggaz) (w/ Lo)
8. Weekendz (Remix)
9. Niggaz Get Knocked
10. Charge!
11. Electric (w/ Kanye West)
12. The Bidding War
13. Itch


Novinka z 29.1.2005 (Krysa)
Consequence s novým projektem
Consequence, který se podílel na polovině desky "Beats, Rhymes & Life" od A Tribe Called Quest přichází s novým projektem, který upoutává pozornost už samotným názvem - "A Tribe Called Quence". Ten vám nabídne k poslechu jeho rap z dřívějších let, přičemž některé věci dostanou nový kabát. Uslyšíte pár záležitostí ze zmíněného alba ATCQ, nějaký materiál z jeho nevydaného alba v produkci The Ummah (slyšel jsem 2 pecky a byl jsem opravdu spokojený), tracky které Cons nahrál na labelech Rawkus a Relativity a další raritky.

Produkci si berou na starost Kanye West, pod jehož labelem Good Music sbírka vychází, Large Pro, Buckwild, 88 Keys a další. Zajímavé taky je, že Quence chce celému projektu dát stejný cover jako mělo album "Midnight Marauders" od A Tribe Called Quest (koukni tady), akorát na něm uvidíte hlavy dnešních hiphopových hvězd. Na jaře pak Consequence vydává svůj oficiální debut "Don't Quit Your Day Job".


Novinka z 12.5.2004 (Krysa)
Consequence se vrací
Hned na začátku své kariéry nenabral Consequence zrovna ty nejlepší zkušenosti z oblasti hudebního průmyslu. Jako jeden z několika rapperů měl na labelu Elektra v devadesátých letech připravenu desku "Hostile Takeover", kterou ale společnost nikdy nevypustila na trh. Cons, bratranec Q-Tipa, zapsal své jméno do hlav hiphopových hlavně díky své účasti na desce "Beats, Rhymes & Life" od A Tribe Called Quest, kde se objevil skoro ve všech peckách. Od té doby to vypadalo, že se po něm slehla zem, než loni vydal dva díly mixtejpu "The Cons".

V těchto dnech Consequence, jehož šišlavý hlas bych trochu přirovnal k AZ, připravuje další nosič nazvaný "Take Em To The Cleaners", který byste určitě měli zkontrolovat, už jenom kvůli těm hostům. Kayne West, s nímž je Cons v Kon Man crew, se objeví celkem v devíti peckách, ať už jako producent nebo emsí a uslyšíme i Little Brother, Commona, Q-Tipa a další. Vydává Sure Shot Recordings 22. června. Vypadá to, že léto s sebou vedle prázdnin a Kempu přinese i hromadu zajímavého rapu.

Consequence - Take 'em to the Cleaners:
01 Quence is Family / Dame Dash Intro
02 Super Good by Kanye West
03 So Soulful feat. Kanye West & Khayree (prod. Kanye West)
04 Yard 2 Yard feat. Ryhme Fest (prod. Kanye West)
05 Dr. Dr. (prod. 88 Keys)
06 Wack Niggas feat. Kanye West, Common & Talib Kweli (prod. Kanye West)
07 Niggas Tried To...
08 03 'Til feat. Kanye West
09 You & Your Nigga (prod. Stay Bent)
10 I See Now feat. Kanye West, Little Brother (prod. 9th Wonder)
11, You Say feat. John Legend (prod. Devo Springsting)
12 Getting Out The Game feat. Kanye West (prod. Kanye West)
13 Joints From the Crib (skit)
14 Take It As A Loss feat. Kanye West (prod. Kanye West)
15 Trains (prod. 88 Keys)
16 Super Good Pt II
17 The Incredible Hulk- feat. John Legend (prod. 88 Keys)
18 Turn Yaself In feat. Kanye West (prod. Baby Paul) (Bonus)
19 Mixtape inc outro
20 The Consequences feat. Q-Tip (prod. Jay Dee) (Skrytý track)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná