8. jména Hip Hop Kempu 2010 - P-Money, Ghetts, Dot Rotten, Blacks, Black The Ripper, DJ's Spyro, Max

Už sedm dní jména v lineupu Hip Hop Kempu 2010 plní sny. Den osmý v dobrém zvyku pokračuje, protože jinak, než "sestava snů" se desetičlenná grimeová sebranka z Londýna v sestavě MC's: P-Money, Ghetts aka Ghetto, Dot Rotten, Blacks, Black The Ripper, DJ's Spyro, Maximum, Logan Sama a konferenciérů: Envy a Tony Black nazvat prostě nedá.

Tomuhle říkáme na Hip Hop Kempu důkaz ohledně vyrovnaného a všestranného lineupu. Tomuhle lineupu říkáme na Hip Hop Kempu 2010 grime all stars. Tyhle jména nemají metály za zásluhy, tohle jsou jména, která na grimeové scéně hoří úplně nejvíc právě teď. Hip Hop Kemp 2010 vám tak přináší jedinečnou možnost zažít grimeový rave, na jaký byste nenarazili ani na ostrovech. Už jen to, že na jednom pódiu vystoupí obě postavy největšího aktuálního beefu na grime scéně a dva z nejlepších grime MC's současnosti: P-Money a Ghetts dodává dýchánku aroma jedinečnosti. A když dočtete seznam do konce, je to jak ročenka "kdo je kdo v grimeu 2010", nejtvrdší, nejrychlejší, nejmocnější, nejradikálnější a nejnadějnější grime MC's a nejlepší grime DJ's na jednom pódiu v Čechách tak vytvoří dost možná nejlepší grime fest roku 2010.

Crews OG's, The M.O.V.E.M.E.N.T., Boy Better Know volají své skalní příznivce. Hymny pouští a muziku tvrdí DJ's, kovaní zkušenosti z éteru nejzásadnějích rádio stanic: Rinse FM nebo Kiss FM.

Klidně se štípněte a promněte si oči ještě jednou, tenhle seznam z grimeových snů se vám totiž nezdál, ale na Hip Hop Kempu 2010 opravdu bude: P-Money, Ghetts aka Ghetto, Dot Rotten, Blacks, Black The Ripper, DJ's: Spyro, Maximum, Logan Sama a hosts: Envy a Tony Black.

Bude ještě nějaký grime / dubstep / klubová muzika? Určitě. A co chystáme na zítřek? Něco grandiózního nebo to byly jen kecy? Nařiď si budíka a ještě dřív, než půjdeš s pískem, se mrkni sem a dozvíš se odpověď.

Hip Hop Kemp 2010 - den 8.:

Boot Camp Clik (Buckshot - Black Moon, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA/
Roots Manuva /UK/
Masta Ace & EdO G /USA/
Large Professor /USA/
Necro /USA/
Grime Allstars: P-Money (OG's), Ghetts aka Ghetto (The M.O.V.E.M.E.N.T.), Dot Rotten, Blacks (OG's), Black The Ripper, DJ's: Spyro (Rinse FM), Maximum (Boy Better Know), Logan Sama (Kiss FM), hosts: Envy, Tony Black /UK/
Samy Deluxe /D/
Foreign Beggars /UK/
Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom - C2C) /FR/
Cold Steel - Phat Kat & Elzhi /USA/
PSH
Kontrafakt /SK/
Indy & Wich + La4
Prago Union
H16 /SK/
PIO Squad
Fashawn & Exile /USA/
Woody Madera /UK/
Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK/
BPM
Jack Flash /UK/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná