6. jména Hip Hop Kempu 2010 - Beat Torrent, Woody Madera, Peťo Tázok a Karaoke Tundra

Hip Hop Kemp 2010 je jediným fanouškem skupiny "pracovní sobota" a tak v jeho lineupu přibývají zase další jména. Tentokrát Beat Torrent z Francie, Woody Madera z Anglie a Peťo Tázok a Karaoke Tundra ze Slovenska.

Jen ráčí blíž naše velevážené publikum. Na Hip Hop Kemu 2010 uvidíte, co jste ještě neviděli a uslyšíte, co jste ještě neslyšeli. Přírůstek do lineupu s pořadovým číslem 6 můžete nazvat třeba "alternativa", můžete mu říkat "nalezání nových cest na výpravě za dokonalým beatem" a nebo můžete stát v němém úžasu, nenacházet slov a jen se bavit. Jestli jste si mysleli, že hlavní stage bude patřit od čtvrtka do soboty jen rapperům, tak nebude. A pokud jste si mysleli, že minimálně všechny vrcholné okamžiky na hlavní stagy budou mít na starosti rappeři, tak nebudou.

Co jste ještě neviděli budou mít na starosti DJ's. Co naživo předvádí Pfel a Atom aka Beat Torrent aka 1/2 nejúspěšnějšího DJského teamu historie - pětinásobných světových šampionů C2C a Woody Madera aka DJ Woody aka moje skreče vás donutí seknout s DJingem, to je zážitek z kategorie "next level", co se dá navíc jen vážně těžko převést do slov. Nejde o nějaké skreče, proboha. Ty jsou u světových šampionů v oboru naprostou samozřejmostí. Nejde už vlastně ani o nejpreciznější týmový DJing na světě, protože kdo jinej by ho měl dávat. A termíny jako "video DJing" nebo "audio vizuální show" zní jak hesla z letáku na výprodej předloňské kolekce DJské techniky. Ale pokud jste měli dojem, že je party DJing ve slepé uličce a není se čím odlišit. Že už vlastně není kam dál jít a co promakávat, můžete přivítat ty, co to nevzdali a přináší požitek nejen pro uši, ale i pro oči. Nejen "pouštění" nebo "hraní", ale k tomu vlastní animace, grafiku, video, prostě další rozměr.

Ujistěte se, že nemáte v pokoji mouchu, ať vám nevletí do pusy a pak si pusťte následující videa, která už nebudu rozptylovat další komentářem.

Beat Torrent teaser


Beat Torrent teaser 2009


Woody Madera - Turntables In Technicolor teaser 1


Woody Madera - Turntables In Technicolor teaser 2


Woody Madera - Turntables In Technicolor teaser 3


Woody Madera live


Až se vás DJ Pfel svojí roztomile francouzskou angličtinou zeptá "Do you want some more", vsadím se, že budete řvát jak banda paviánů, protože to se jinak nedá.

Protože ale alternativa existuje vždy a všude. Máme pro vás při alternativní sobotě i alternativu v rapu a navíc alternativu z domácích zdrojů. Máme pro vás něco, co jste ještě neslyšeli nebo co v rapu neslýcháte často. Peťo Tázok si i se svým zvláštně vlezlým efektem na hlase a logopedickou vadou dokázal svým přístupem, zajímavými, přemýšlivými tématy a jedinečnými texty získat hotovou frontu skalních fandů a stát se vlastně sice nenápadně, ale jistě kultem. A malíř pochmurných nálad Karaoke Tundra, jeden z nejzajímavějších producentů široko daleko, zásadní většině těchto left field počinů dělá svojí skvělou muzikou soundtrack. I tenhle "podpovrchový proud" u nás existuje a dostane na Hip Hop Kempu 2010 prostor, který si zaslouží.

Tak počkej, oni jako ovládaj ty videa rukama? Jo, přesně tak. Jak to sakra dělaj? Kdo ví? Každopádně krutě. Každopádně tak, že to musíš vidět! A Peťo Tázok, ten kolik prodal? Platinu asi ne, ale je chodícím důkazem, že kvalita se dá měřit různě.

Hip Hop Kemp 2010 tedy znovu nabízí vaší oblíbenou muziku ve všech jejích podobách a formách. I v těch, které jste možná dosud neznali a ve všech veze čerstvá jména, co tvoří špičku oboru a nastavují laťku. Co přijde zítra? Žonglující medvěd, co dává airtracky? Beatboxující tuňák se zlatou šupinou? Existuje jediný způsob, jak to zjistit. Kouknout se na tyhle stránky zase zítra.

Hip Hop Kemp 2010 - den 6.:

Boot Camp Clik (Buckshot - Black Moon, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA/
Roots Manuva /UK/
Masta Ace & EdO G /USA/
Large Professor /USA/
Necro /USA/
Samy Deluxe /D/
Foreign Beggars /UK/
Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom - C2C) /FR/
PSH
Kontrafakt /SK/
Prago Union
PIO Squad
Fashawn & Exile /USA/
Woody Madera /UK/
Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK/
BPM
Jack Flash /UK/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná