50 Cent ve spojení s Queen? Seznamte se s Q-Unit!

Pokud vás v minulosti zaujaly projekty jako Bobb Deep (neboli Bob Marley vs. Mobb Deep) či "The Grey Album" (neboli Jay-Z vs. The Beatles), pak tu mám pro vás podobnou věc, jejíhož autora zmíněná spojení nejspíše inspirovala. Jak prozradil nadpis, tentokrát se jedná o kombinaci Queen a 50 Centa, o kterou se pokusil kalifornský elektro projekt The Silence Xperiment. Máte-li rádi legendární hit "We Will Rock You" a zároveň se vám líbí "In Da Club", pak věřte, že kombinace těchto dvou pecek není nemožná, stejně jako "Bohamian Rhapsody" vs. "Wanksta" a devět dalších.

"Když jsem s tím začal, neměl jsem žádné Fiftyho acappelly," říká autor celého projektu. "Věděl jsem, že je ale můžu jednoduše najít, kdybych se po nich podíval, a kdybych si vybral jiné rappery, bývalo to mohlo být mnohem obtížnější. [50 Cent] má hodně hitovek, což bylo plus, protože lidi budou znát texty, navíc je v této chvíli velmi úspěšný," a pokračoval: "Co se týče Queenu, byli pravděpodobně první kapela, od níž jsem vlastnil album, což tenkrát byla kazeta s jejich největšími hity," vysvětluje, proč zvolil zrovna tuto kombinaci. Vše, co k vytvoření alba použil, byly programy Adobe Audition 1.5 a Acid 5.0 Pro.

Celý projekt nazvaný "Q-Unit: Greatest Hits" se po tříměsíčních pracích dostal ven 11. listopadu a ke stažení ho zdarma nabízí stránky www.q-unit.net, kde zároveň můžete zkouknout celkem vtipně vyřešený booklet alba.

Q-Unit - Greatest Hits:
01 This is How we Bite the Dust
02 If I Can't Be A Champion
03 Crazy Little Pimp Called Love
04 Under Pressure All the Time
05 We Will Rock You in Da Club
06 Just It All
07 Old Fashioned Outta Control Loverboy
08 Disco Language
09 Candy Bottom Girls
10 21 Flash Questions
11 Bohemian Wanksta


Související:
Fiftyho bilboardy se Američanům zrovna moc nelíbí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná