5. jména Hip Hop Kempu 2010 - kompletní Boot Camp Clik a PIO Squad

My z lineupu Hip Hop Kempu 2010 popáté a zase jinak. Z Bucktown USA přijíždí Boot Camp Clik, nejmocnější rapová posse v plné parádě a 3 kapely v jednom - Buckshot - Black Moon, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun + DJ Mr.Nash aka DJ Logic a k nim nemůže přijít nikdo, než jejich PNC z Jihlavy - PIO Squad.

Uznávám jedinou omluvenku od těch, co potřebují BCC představit - orazítkované potvrzení, že ztrávili posledních 17 let v mrazáku. Boot Camp Clik je totiž už 17 let Brooklynskej rapovej výběr. Boot Camp Clik jsou rap... Ne, Boot Camp Clik jsou RAP. BCC jsou první "superkapela" hiphopové historie, co vznikla ještě dřív, než tenhle termín a dodnes si může notovat: "clans, posses, crews and clicks, all you bitch ass niggas can suck my dick". Mají všechno, co pořádná rapová crew potřebuje. Mají historii, patří jim přítomnost a ještě zdaleka nekončej. Navíc mají něco, co žádná jiná rapová crew. Balanc. Je jich hodně, ale dávaj všichni. 3 kapely, 5 MC's, 1 DJ, materiál z více jak 20ti alb a kdo je víc?

K tomu jejich největší fanoučci v Čechách - PIO Squad a energie urvaného vagónu na stagy, hymny, zábava a jediná nervózní otázka: uslyšíme naživo i magickou pecku "Co si zasel" s dětským sborem, ze kterého mrazí a Smif N Wessun, kteří hoří...? Droppin bombs, rocking with the PIO Squad.

A nepřijedou i O.G.C., abychom to měli komplet? Kdo ví.

Už je to všechno? Ani náhodou. Už jste se vyčerpali, co? Ne, chystáme šestý dech. Jenom 2 jména, to je dosta slabý, ne? 2? Ne každý si oblíbil matematiku, ale tohle je 7 jmen. Stejně to děláte jen kvůli množstevní slevě, co? Jasně, můžeš se už teď třást do fronty a čekat, kdo bude v akci Hip Hop Kemp 2010 zítra.

Hip Hop Kemp 2010 - den 5.:

Boot Camp Clik (Buckshot - Black Moon, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic) /USA/
Roots Manuva /UK/
Masta Ace & EdO G /USA/
Large Professor /USA/
Necro /USA/
Samy Deluxe /D/
Foreign Beggars /UK/
PSH
Kontrafakt /SK/
Prago Union
PIO Squad
Fashawn & Exile /USA/
BPM
Jack Flash /UK/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná