3. jména Hip Hop Kempu 2010 - Large Professor, Samy Deluxe a Kontrafakt

Třetí zastavení na putování za lineupem Hip Hop Kempu 2010 se jmenuje "živoucí legendy". Na pódium se sluncem a obrněným transportérem, co znamená svět se postaví Large Professor, Samy Deluxe a Kontrafakt.

Každé z těchto jmen má na scéně odkrouceno svoje. Žádné z těchto jmen už nemusí nikomu nic dokazovat. Každé z nich je značkou kvality. Každé z nich je splněným snem ze sídliště, který přerostl svoje sídliště i svojí zemi.

Large Pro aka Xtra P rovná se čistota z Queensu, jeden z nejlepších "producentů na mikrofonu" v historii, zakládající člen kultovních Main Source, objevitel a mentor Nase, producent s beaty na deskách od Kool G Rapa, přes A Tribe Called Quest po X-Ecutioners... legenda s velkým L. Samy Deluxe aka nejlepší flow vystřelil ke hvězdám z Hamburku. Podle časopisu Juice je druhým nejlepším německým rapperem všech dob, má za sebou fungování v kapele (Dynamite Deluxe), all star projekt (ASD s Afrobem) i hraní s živými nástroji, celkem 6 výborně prodávaných alb a na poličce 10 různých ocenění, to už asi nebude náhoda, ne? A cestu KF z piešťanského sídliště Adama Trajana přes kompilaci Zvuk Ulice ke klipu "Dávami", slovenské hiphopové revoluci, roztřískané ceně Aurel a platině za 24 hodin asi ani netřeba procházet znovu, co?

Krom KF tady ani Large Professor, ani Samy Deluxe ještě nikdy nebyli a i tak mají v zásobě čerstvý materiál k předvedení naživo, který se jmenuje "Král", "Main Source" nebo "Der letzte tanz - das mixtape". Otázky? Ty dnešní už snad jsou rovnou zodpovězeny a další kalibr jména budou samozřejmě už zítra na svém místě, to jest právě tady. Hip Hop Kemp slovo drží.

Hop Kemp 2010 - den 3.:


Masta Ace & EdO G /USA/
Large Professor /USA/
Necro /USA/
Samy Deluxe /D/
PSH
Kontrafakt /SK/
Prago Union
Fashawn & Exile /USA/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná