RUKAHORE_SHOP_BANNER

2Pac zvěčněn v muzeu voskových figurín

2Pac bude brzy zvěčněn muzeem voskových figurín Madam Tussaud, nacházejícím se v Las Vegas. Figurína rappera se objeví 5. dubna v expozici s názvem „Na scéně“. Svlečený po pas 2Pac s šátkem na hlavě bude demonstrovat návštěvníkům svoje tetování. Scénu si rozdělí se známými jmény, jako jsou James Brown, Mick Jagger, Elton John, nebo Prince. Nyní se tam nachází už 36 „lidí“, včetně panenky Britney Spears, Jennifer Lopez a Beyonce.


Generální manažer místního muzea Adrian Jones prozradil, že důvodem umístění 2Pacovy figuríny byly mnohonásobné prosby fanoušků. „Dostali jsme nepřeberné množství otázek ohledně 2paca – o mnoho víc, než na jakéhokoliv jiného rappera. Podle všeho se stane hlavní hvězdou naší vysoce technologicky provedené expozice, která vám umožní slyšet píseň od každého vystaveného interpreta.“


Je velký paradox, že figurina zastřeleného artisty bude umístěna zrovna v Las Vegas. Chtěl bych připomenout, že legendární rapper tragicky zemřel v důsledku postřelení, které se stalo právě v Las Vegas, u klubu Strip, který se nachází nedaleko od muzea. Úplně první „socha“ umělce byla vyrobena a posléze vystavena v minulém roce jako památka na zesnulého syna, matkou zavražděného, Afeni Shakur.


Související:
Zájem o vraždy Biggieho a Tupaca neutuchá
Tupacova hudba hrála důležitou roli v obhajobě vraha

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná