2Pac u G-Unit?!

To, že se 50 Cent umí otáčet v businessu, je jasná věc. Dokáže pomocí spousty peněz  "přemluvit" rappery k upsání smlouvy s G-Unit. Ale že by k podpisu rozhoupal i interprety, kteří jsou už deset let po smrti? A ještě k tomu legendu, jakou je 2Pac?

 

Do světa totiž vyběhly "pomluvy", že Fiddy jedná s matkou zesnulého syna, Afeni Shakur o právech vydání 2Pacova alba u labelu G-Unit. Poslední release (prý to má být opravdu poslední 2Pacovo album) už má dokonce své datum vydání. Aby měla deska a následně její prodej úspěch, musel 50 vybrat datum, které by bylo s 2Pacem silně propojeno. A když bude tento rok desetiletí jeho smrtí, tak proč to nevydat 13.9.2006? Přesně tehdy tedy můžeme posmrtnou desku očekávat.

 

"Nevidím důvod, proč by matka 2paca měla odmítnout spolupráci se mnou? Zapamatujte si
má slova: Garantuji Vám autentické 2Pacovo album. Udělám lepší CD, než je "All Eyez One Me" a "Makaveli", to Vám zaručuji. Jestli bude 2Pac se mnou a s G-Unit, tak mu slibuji status platinové desky!"
Takto okomentoval celý případ šéf Curtis Jackson.

 

50 Cent se mimoto považuje za velkého fanouška 2Paca. Prý dokáže poslouchat tři jeho alba
popořadě bez přestávky. Odsuzuje taktéž i předchozí 2Pacovy desky, kvůli špatnému marketingu,
kterého se předchozím titulům dostalo. Mezi námi; s Fiddyho rozpočtem musí mít každá deska, nevydaná u G-Unit špatný marketing.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná