2Mex s dalšími novinkami

Zavalitý mc z kapely Visionaries, jehož jméno je původem název pro kapelu, která se měla jmenovat 2 Mexicans, má už v plánu po kolaboraci s Life Rexall další album.

 

To by se podle prozatimních informací mělo jmenovat “The Look Daggers“ a vyjít v první polovině letošního roku na labelu Up Above Records, kde standartně vydávají známější jména ze západního pobřeží. Každopádně by “The Look Daggers“ mělo být komplet produkováno Ikey Owens, mimojiné to členem Free Moral Agents a Mars Volta, kteří jsou již delší dobu známi spoluprací se jmény jako Subtitle nebo Radioinactive.

 

Druhou příjemnou zprávou, která se týká mcho s latinskoamerickým původem,je nový singl od Of Mexican Descent, jeho původní kapely. Tu tvoří kromě 2Mex a mc s nevyslovitelným jménem Xololanxinxo, který již má na kontě také tři desky. Jejich singl “Push The System“, který by měl vyjit 14. března, ale nebude obsahovat čerstvý materiál. Naopak. Jak titulní “Push The System“, tak b strana “The Cross is a Knife“ (oboje produkované Deeskeem) byly už ke slyšení na deskách od Shapeshifters a spíše připomínají dřívější tvorbu OMD. Lze jen dodat, že 7´singl “Push The System“ vychází na 24-7 Records v klasicky limitovaném nákladu.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná