RUKAHORE_SHOP_BANNER

20 rapperů, kteří v roce 2016 pomáhali držet hip hop v kurzu

Pionýry a la KRS-One by v níže uvedeném seznamu mohl hledat pouze blázen kandidující na brzkou návštěvu docenta Chocholouška. Tento článek je totiž věnován dvaceti tvářím, které byly v končícím kalendářním roce 2016 nejvíce "hot". Tedy alespoň podle respektovaného serveru allHipHop.com, jenž je ve hře od roku 1998 a je tedy jen o něco málo starší než médium, které máte právě otevřeno.

A kdo že tedy byl z celé široké a rozvětvené zámořské scény nejvíce v kurzu? Na listu nechybí Chance The Rapper, který bodoval například mixtapem "Coloring Book", jemuž svou účastí dělali reklamu i Kanye West, Lil Wayne, 2 Chainz, Jeremih, Young Thug, Justin Bieber, Jay Electronica, Future, T-Pain či Ty Dolla Sign.
 
Žebříček pak obsahuje stálice posledních let typu Kanyeho Westa nebo Drakea, jenž letos začal chodit s Jenny From The Black, jíž měl svého času doma například Puff Daddy nebo Ben Affleck. Dostatečně "horký" pro nově příchozí fandy zůstali také Young Thug, Travis Scott, Gucci Mane, Meek Mill a School Boy Q, jehož letní nahrávce "Blank Face LP" udělil známý portál HipHopDX 4,3 body z pěti. Jedním z nejstarších přítomných je The Game, který se v rámci turné k poslední sólovce "1992" zastavil také v Praze.
 
20 rapperů, kteří v roce 2016 pomáhali držet hip hop v kurzu:
 
Chance The Rapper
Drake
Kanye West
Young Thug
Lil Uzi Vert
Travis Scott
Kodak Black
YG
Gucci Mane
21 Savage
Quavo
D.R.A.M.
Rae Sremmurd
ScHool Boy Q
Childish Gambino/Donald Glover
Meek Mill
Dave East
G Herbo
2 Chainz
The Game

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná