1/4 Souls of Mischief přichystala premiérový úder

A Plus se v příštím měsíci vydává na dvaadvacet zastávek čítající tour, jejímž cílem bude propagace jeho chystaného sólo debutu "My Last Good Deed", které by mu mělo umožnit přinést do hry i vlastní pohled na věc bez omezení na skupinové procesty v Souls of Mischief, či v rámci celé rodiny Hieroglyphics.

"I've never said anything this personal on a Souls of Mischief album before... ever. When writing songs in a group, you have to keep everyone's messages in a cohesive manner and that doesn't always allow for each of our personalities to stand out."

Plee, od jehož remixového LP "Pleemix, Vol. 1" uběhly již dva roky, si údajně obstará hodně beatů sám, ale své si k tomu řeknou i Jake One, Q Tones a J-Zone. Stoprocentně potvrzení hosté pak jsou Del Tha Funkee Homosapien, Casual, Pep Love, Souls a Sunspot Jonz z Living Legends.

Co se týče Souls Of Mischief, právě Del loni v jednom interview prozradil, že chystají nový materiál s Prince Paulem, nicméně doposud mnoho podrobností na povrch neproniklo. Jejich poslední řadové album "Trilogy: Conflict, Climax, Resolution" vyšlo 7 let zpět.

Zdroj: Yo Raps

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná