RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zlatá éra na Kempu? To jsou Beatnuts, El Da Sensei, Jeru The Damaja nebo AG z D.I.T.C.

Co je to “zlatá éra”? Kdy přesně proběhla? Co jí definuje? Jestli je historie příběhem, psaným vítězi, může být “zlatá éra” hranicí, obtahující sladkobolný časoprostor zásadního významu. Domeček, do jehož bezpečí se jeden vždy rád teleportuje. Pro každého může být trošku jinde. Ta doba se na časové ose neustále posunuje, momentálně se ale ještě shodnem, že tak v rapu budeme říkat devadesátkám, ok?

Doba, kdy bubny měly koule a kritici nemohli říct ani hovno. Máme tady na to totiž zástup klasiků žánru: The Beatnuts, Jeru The Damaja, společný 90s showcase ve složení Nine, El Da Sensei a Snowgoons DJs, AG z D.I.T.C.

Z různých čtvrtí, ale všichni poctivej NY rap, čistej do morku kosti. Begoury, Timbály, mikinu Champion a bundičku Carhartt, kterou neni možný sundat za žádných okolností. Man’s not hot. Někdo ten underground hlídat musí.

P.S.: Trettman je prý nejžhavější jméno u našich západních sousedů. Jeho poslední album "#DIY" bylo zaslouženě hodnocený jako to nejlepší za dlouhou dobu. A teď to bude premiéra na HHK.

Nové přírůstky na Hip Hop Kempu 2018:

THE BEATNUTS /USA/
JERU THE DAMAJA /USA/
NINE, EL DA SENSEI, SNOWGOONS DJS /USA, D/
AG of D.I.T.C. /USA/
TRETTMANN /D/
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná