Wiley, Looptroop Rockers...a zpoza oceánu přibyl na Kempu kdo?

When the Beast is in the house, oh my god. Jen těžko můžeš mluvit o nějaký nový vlně rapáků z hlavního města světa a nemluvit o &&& &&&&&&&&&&&&&s. Fellej s Flatbush Zombies, Pitchfork si honí nad psaním recenzí kdykoliv mají něco novýho jako spousta z vás nad liebes briefama, ať vám je konečně dovezem. Co jim chybí, krom zážezu za Kemp? Asi nic. Tak tady je máte.

Co myslíš? Je to těžký? Být král, eso a trumf? Být praotec a kmotr? Být otec, syn, duch i všichni svatý? Být jeho veličenstvo, pan Grime? Jo je to těžký. Je to težký, až z toho mrazí. Musel bys bejt Wiley the Don, abys věděl jaký přesně to je... Eskymáci prý mají asi dvacet různých slov, aby popsali „sníh“. Ta nejúdernější trojka z Bow E3 ale určitě je „eski beat“, „eski dance“ a „eski rave“. Špína, nasrání a frustrace z Londýna až do Hradce Králové. Surovost chladná a bezcitná převedená na hudbu KO NEČ NĚ na Kempu. Čekali jsme roky, ale v létě to konečně přijde. Mráz!
 
Looptroop Rockers. Zase? Jo, po pěti letech už zase. Nazí švédi, co pokaždý naloží – publiku i systému, na který buší jak hluchej na nebeský vrata. Loňská deska venku, Promoe venku svůj sólo manifest ve vikingské mateřštině. A jestli nám hráli naposledy na HHK číslo 10, právě se LTR stali kulatě narozeninovou partou HHK.

Wuzet má ucho a jazyk. Ucho na dubstep / grime beaty. A jazyk na šílenou, originální flow. V nový škole šéfuje. A jestli není ředitel, je minimálně školník.
 
Berlínský Chefket bojuje se stereotypem a lidskou blbostí. Dělat něco, čemu říkáte “chytrej hip hop” a nepřipadat si při tom jak křečovitý správňák Jarka Metelka, to chce větší koule, než to hrát na dalšího fejkovýho g. Že na to má skills se ví, dojít si na finále End of the weak v Londýně pro stříbro se nepovede každý den. Letos na Kempu i s kapelou pro všechny, kdo to rádi reálné.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná