RUKAHORE_SHOP_BANNER

Těžká váha na Kempu? Přijede drobeček Action Bronson

Před týdnem jsme vám něco slibovali. „Těžkotonážní Amerika. Bleděmodrej pátek, heavy edice.“ Tak nějak, že jo? A co nebo koho teda pro vás máme? Drobečka jménem Action Bronson.

Když jde do placu mastodont nejtěžší váhový kategorie jako, je jasný, že se bude mačkat a tlačit i když tam bude sám. Stejně tak je jasný, že na nikoho dalšího už tam místo nezbývá. To je toho. Nějakej buřt. Čím je ten Bronsolinivůbec zvláštní? No, vlastně vším. Od popředí - vedle pupku vyčnívá každým coulem a každým movem, který udělá. Po pozadí – místo klasického životního příběhu „tak dlouho jsem trpěl životem dealera v ghettu, až jsem se probudil jako rapper“ tady máme vyhlášeného šéfkuchaře. Vizáže – kolik dalších vorvaňů albánského původu se zrzavým plnovousem znáte? Až po to hlavní, tedy RAP – kdo jiný je na scéně 5 let a už ho přirovnávají ke Ghostfaceovi? Pase ho Paul Rosenberg, ten Pája, co menedžuje i Eminema, s nezajímavým materiálem by asi svůj čas neplýtval, co? V kapse má nominaci na nováčka roku BET Awards. V XXL Freshman Class 2013 byl zvolen předsedou třídy. Venku 5 mixtapů, EP, dvě alba na vlastní trígo a velkolepej intergalaktickej major label debut dopadne letos… Na tomhle Bronsonovi něco bude. A kdyby to náhodou s tím rapem nakonec neklaplo, vždycky si může na Kempu otevřít stánek s grilovanou krkovičkou. 

 

Po takovýhle náloži přijde zase dieta? Zase? Dieta ještě nebyla a ani nebude. Další bleděmodrej pátek bude barevnej. Buďto zelenej nebo černej, ještě uvidíme. Jestli nám hrabe? Ne, díky za optání, uvidíš, že příští pátek to smysl dávat bude.

 

 

Hip Hop Kemp 2014

 

ONYX + Snowgoons /USA, D/

 

BIZARRE RIDE 2 THE PHARCYDE /USA/

 

DILATED PEOPLES /USA/

 

ACTION BRONSON /USA/

 

KONTRAFAKT /SK/

 

SAMY DELUXE /D/

 

DJ STATIC & DENMARK ALLSTARS feat. Nat ill, J-Spliff, Temu, Peaceful James, Nappion /DK/

 

VLADIMIR 518ORION & DJ MIKE TRAFIK / PSH /CZ/

 

POKAHONTAZ /PL/

 

360° DEGREES RECORDS 20TH ANNIVERSARY ft. TORCH, TONI L & GUESTS /D/

 

RAPSODY & 9TH WONDER /USA/

 

RASMENTALISM /PL/

 

PRAGO UNION + Champion Sound /CZ/

 

STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/

 

TEN TYP MES /PL/

 

4D /SK/

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná