Temnější stránka Kempu? Hopsin, Dope D.O.D. a Sodoma Gomora

Zaspali jste. Vlak vám ujel... Levou nohu, kterou jste vstali a šlápli v box fresh sneakerskách do hovna. Nic nejde, ani nejede. Nestojí. Šéf se po vás vozí. Nestíháte. Stíha. Přítelkyně mění přítele. Škola základ života je o ničem? Pak je všechno v pořádku. Špatný zprávy můžou pokračovat. Vám už nepomůže ani svěcená voda. Nasaďte masku, natáhněte rukavice, nastartujte motorovku a hned vámbude líp. Hodný kapely. Správňáci. Nový člověk... Nic z toho pro vás dneska nemáme. Husina. Hrůza a děs. Pátek 13. je prostě zlý datum na dobrý zprávy. V Pátek 13. je potřeba trochu zlobit a vystupovat z řady. Koho tedy máme?

První na holení přichází Hopsin. Ten, co to holí jak břitva ostrým rapem. Kdo? Ten úchyláček v ujetejch bílejch čočkách, so používá ÚVéčko místo horskýho sluníčka a zásadně se pod ním vyhřívá v bílým kulichu? Student z XXL Freshman Class 2012? Týpek, co má jen ve svém seriálu Illmind Of Hopsin tolik shlídnutí na tubě, že by z toho jednomu nevypadli čočky, ale rovnou bulvy? Řízek, co vášnivě dissí všechny od Lil Waynea a Drakea po Tylera? Jo, přesně toho máme.
 
Záda mu budou krejt zvyřátka Dope DOD. A kladivo, řemdih a palcát je jejich rapovej vercajk. Sound, co přináší, hravě natrhne játro. Ozvěna paniky, kterou způsobila jejich show na Hip Hop Kempu 2012 ještě nestihla ani utichnout. A vřískot už zase může začít sílit. Trojička z městečka s romanticky libozvučným názvem Gröningen za tu dobu vůbec nevyměkla, podlahu jede dál.
 
Exploduje na stagi jak utržená ze řetězu. A kým bychom to mohli dneska uzavřít, když ne jezdci apokalypsy Sodoma Gomora? Řezník a DeSade. Rambo nůž a mačeta na vyměklý moče.
 
Tak co? Budem vás zase jednou srát a budit zpocený ze spaní? Už jen 5 měsíců. Do klopy dejme sedmikrásku a můžeme se těšit, až vyjde sluníčko a zase začne Hip Hop Kemp. A kde že je ten mlaďas a znak, co mluví za vše? Všechno bude. V půlce Března už celkem dost celkem zásadních jmen? To celkem jde, ne? Zbylo ještě něco? Zbylo a není toho málo. A co bude za tejden? No, to uvidíš za tejden. Takže zase v pátek v 9. 

 

Hip Hop Kemp 2015:

 

RUN THE JEWELS /USA/
 
YELAWOLF /USA/
 
PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5'9”) /USA/
 
HOPSIN /USA/
 
DOPE DOD /NL/
 
SODOMA GOMORA /CZ/

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná