Také třetí přírůstek Hip Hop Kempu 2017 dorazil zpoza oceánu: D.I.T.C

Už jsme toho měli spoustu. Partičky, tlupy, crews, clicky, klany, gangy, rody, kmeny i rodokmeny… Čím víc jich je na kontě, tím větší by mohl být pocit, že už byly všichni. Minimálně ty zásadní. Leda prd.

Diggin’ In The Crates crew click my brother... Lord Finesse, Diamond D, AG, OC a za koly z oceli DJ Boogie Blind. To je undergroundový sen. To je smetánka. To je newyorský výběr. To je toppa di top. Funky Technician Lord Finesse v půlce devadesátek srvchovaně vládnul rapu, jezdil a hledal ty nejlepší, aby měl s kým battlit a stejně všechny drtil.
 
Žádnej div, že když v 2010 startoval kariéru Mac Miller, půjčil si zrovna jeho beat “Hip 2 Da Game”. Diamond D aka the best kept secret aka the best producer on the mic s Grammy na římse za produkci na desce "The Score" pro The Fugees. OC považovanej za zlatý dítě a jednoho z nejlepších lyriků ve hře. Malý velký muž rapu AG aka Andre The Giant s mocnýma punchlines, neortodoxní off beat flow a ocelově tvrdým podáním.
 
Tyhle kluci se s tím v devadesátkách nemazlili. No a jak dokazujou, nemazlej se s tím ani teď. Žádný páprdové v papučích, kdo slyšel jejich loňskou desku "Sessions", ví, že sága DITC pokračuje.
 
HIP HOP KEMP 2017:
 
D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/
JEDI MIND TRICKS /USA/
APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná