RUKAHORE_SHOP_BANNER

Švéd Prop Dylan i Slovák Strapo. Kdo na Kempu přibyl z Německa a Polska?

Už je to tak. Dnešní várka je ověřená. Potvrzená, se štemplem a cerftifikátem pravosti. Potvrdil ji Primo, potvrdili to padlé čelisti na freestyle battlech, štěbetaj si o tom delfíni v zátoce, stejně jako borci v knajpě, a to jsme tentokrát nemuseli ani přes moře… teda skoro.

 
Tak nejdřív co ten DJ Premier? Ten to orazil svým bubnem, jak jinak. Před pár lety udělal kovadlinu jménem “Shock & Amaze” pro švéda jménem Prop Dylan. Že to ale nneí o jedné instrumentální investici dokazuje resumé kariéry, rozpínající se přesně na deset let, víc jako pěti stovek koncertů, odehraných na 4 kontinentech a 4 desky, když ta poslední TWIMC Pt. 1 vychází letos na podzim. Dej si švédský čaj, buď za elegána ve švédský košili a k tomu švédskej boom bap!
 
Velice ověřenou kariéru má i domácí Strapo. Frčky s freestyle battlů. Opojné hudební vrcholy i tragická osobní dna a horskou dráhu na cestě od jednoho k druhému a zpět. To vše má za sebou a celou dobu mu byli svědkem jeho fans. Koncertní pódium je možná jeho první domov a druhý je až na adrese, která je v občanském. K tomu 4 desky, hromady merche… Strapo na Kemp patří od kultovních Soubojů Titánů a patří tam nadále.
 
Ani polák Mielzky u nás není žádným nováčkem. Vrací se na místo činu už potřetí. Společně s Malpou, aby odehráli jejich desku Rottenberg. Je třeba říkat, že je to premiéra i derniéra zároveň? Asi jo. Je to premiéra i denriéra zároveˇm. Jinýmy slovy, nikdy předtím, ani nikdy potom. Jen tady a teď - na Kempu 2017.
 
A co ty delfíni? No, němčouři T9, bubnů tvůrce Torky Tork a mikrofonový fakír DoZ9 odjeli na ostrůvek u Afriky, aby tam nahráli druhou desku R.I.F.F.A. Jak je džungle inspirovala k dokonalému soundtracku k životě v betonové džungli je otázkou. Na odpověď si přijdeme nad ránem v hangáru.
 
HIP HOP KEMP 2017:
 
COMMON /USA/
JEDI MIND TRICKS /USA/
D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/
ALLTTA /FR, USA/
REJJIE SNOW /IRE/
ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/
KONTRAFAKT /SK/
VLADIMIR 518 /CZ/
KOOL G RAP /USA/
MARPO & TROUBLEGANG /CZ/
MAIN SOURCE /USA/
PRO8L3M /PL/
PRAGO UNION /CZ/
LITTLE SIMZ /UK/
GRAMMATIK /PL/
APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/
TEN TYP MES & LIVEBAND /PL/
THE MOUSE OUTFIT /UK/
RAH DIGGA /USA/
MÄDNESS & DÖLL /D/
SMACK /CZ/
QUEBONAFIDE /PL/
JEREMY ELLIS /USA/
STRAPO /SK/
SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS /D/
PROP DYLAN /SWE/
MAŁPA & MIELZKY /PL/
NOSLIW /D/
LYRIC JONES /USA/
MARZ /D/
WAXOLUTIONISTS /AT/
T9 aka Torky Tork & Doz9 /D/
DWA SŁAWY /PL/ 
SLOWY & 12VINCE /D/
DECA /USA/
W.E.N.A. x SARIUS /PL/
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná