RUKAHORE_SHOP_BANNER

Přihlaš se do freestyle battlu či battlu producentů na Kempu!

Stejně jako předchozí dva ročníky nebude na letošním vydání festivalu Hip Hop Kemp chybět Freestyle Corner stage, kde se o předposledním srpnovém víkendu budou potkávat Mc, DJs, beatboxeři či producenti z rozličných koutů světa. Letošní Chapeau Rouge Freestyle Corner pod taktovkou legendárního pražského klubu nabídne návštěvníkům Hip Hop Kempu nespočet workshopů, vystoupení, jam sessions a chybět nebude ani oblíbený CZ/SK freestyle battle či CZ/SK battle producentů. Pár týdnů před startem dvanáctého ročníku festivalu, který je dva roky po sobě řazen mezi padesátku nejlepších festivalů světa, startuje registrace do obou battlů a přihlásit se můžeš i ty! Podmínkou pro registraci do CZ/SK Freestyle battlu je víc než logicky schopnost rýmovat v češtině či slovenštině. Do klání producentů se mohou přihlásit všichni beatmakeři působící v Čechách a na Slovensku, tedy i cizinci. Ti by pak měli komunikovat v angličtině.

Vítězové získají kromě uznání, respektu od kámoše a poháru pro tři nejlepší i věcné ceny od partnerů jednotlivých klání, rozhovor na jednom z partnerských hip hop serverů, čas v nahrávacím studiu zdarma (rapeři)nebo možnost spolupracovat s některým z ostřílených jmen na československé scéně (producenti). Je opravdu o co bojovat a o tom, že je možnost ukázat se na Hip Hop Kempu, je zkušenost k nezaplacení není třeba diskutovat. Není nic horšího než propásnout příležitost, protože třeba právě battle na letošním Hip Hop Kempu může nakopnout vaší další kariéru…

V sobotu  24. srpna odpoledne vypukne měření sil beatmakerů na CZ/SK scéně. Předsedou poroty tohoto battlu je DJ Fatte z Ty Nikdy labelu, který se podílel i na zadání registračního úkolu pro soutěžící. Věnuješ li se skládání beatů, máš jedinečnou příležitost poměřit síly s těmi nejlepšími jmény na naší hip hopové scéně.  Prvním krokem je to, že ze zadané skladby utvoříš beat aka bubny, jak říká sám předseda poroty a do 15.8. zašleš svůj výtvor na adresu FCbattleproducenti@gmail.com. Délka tvého výtvoru není zadána, ale stylově byste se měli pohybovat kolem hip hopu. Soutěžní skladbu si stáhni zde (http://uloz.to/xbetTXwJ/07-you-don-t-know-me-mp3 ).

Ti nejlepší, kteří se dostanou přímo do klání na Kempu, budou mít možnost ukázat svůj um před víc než silnou mezinárodní porotou. Kromě DJe Fattea v ní zasedne slovenský Mugis  a australský producent M-Phazes nebo britsko-francouzské duo Jukebox Champions. Všichni zmínění na Hip Hop Kempu vystoupí a promeškat byste neměli třeba live MPC show Jukebox Champions, která rozhodně stojí za zhlédnutí…

Do registračního emailu uveď:

Jméno, pod kterým budeš soutěžit:

Kontaktní telefon:

Věk:

Město:

Jak si beat vytvořil, zda pomocí MPC, či v jiném programu a v jakém:

Ze zaslaných skladeb vybere Dj Fatte ve spolupráci s dalšími porotci ty nejzdařilejší, kteří budou mít možnost zazářit v battlu producentů přímo na Hip Hop Kempu během sobotního odpoledne přímo před publikem.  A právě přítomné publikum napomůže porotě k nalezení nejlepšího producenta Hip Hop Kempu 2013. Postoupivší budou o své účasti v battlu informováni do 17.8 a budou mít pár dní na to, aby si pohráli s novým producentským zadáním, jehož zpracování jim následně přinese úspěch či neúspěch v battlu samotném.

Pátek 23.8 odpoledne bude patřit sledovanému CZ/SK freestyle battlu, kde během několika hodin poměří za dohledu československé poroty složené z osobností hip hopové scény, síly přihlášení freestyle MCs. Deset pozic battlu je připraveno pro černé koně battlu, ti budou nominováni z loňských finalistů CZ/SK freestyle battlu a z divokých karet nasazených prostřednictvím členů poroty či mediálních partnerů stage. Těchto deset raperů postoupí přímo do hlavního pavouka battlu. Ostatní přihlášení musí projít rychlou eliminací, která bude probíhat tak, že každý freestyler předvede své schopnosti na vylosované téma během krátkého časového úseku. Z eliminace pak vybere porota ty nejlepší, kteří postoupí do klasického freestyle battle klání 1 na 1. Do CZ/Sk freestyle battlu se můžeš na emailu FCfreestylerap@gmail.com do 20.8.

Do registračního emailu uveď:

Jméno, pod kterým budeš soutěžit:

Kontaktní telefon:

Věk:

Město:

Zkušenosti a úspěchy na poli rapu.

Odkazy na Info (aktualizované novinky):

FB event-CZ/SK Freestyle Battle:

http://www.facebook.com/events/509658675784951/

FB event-CZ/SK battle producentů:

http://www.facebook.com/events/1389686431254055/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná