Na Kemp přijede vyučovat i KRS-One

Máme radši nový, než starý. Fresh, než zatuchlost. Překvapení, než návraty. Přesto i po dvanácti letech existují výjimky. I v roce 2013 jsou tu jména, které jsme se pro vás snažili dotáhnout už na Cihelnu a nikdy se nám to nepovedlo.

Jména, u kterých rádi překousnem nával nostalgicky oslzelé bulvy, protože pořád dávaj a o jejich skills může pochybovat jen ředitel blázince. Asi největší a dost možná nejlepší z těchto jmen letos konečně přijede: Krs One!

Blastmaster je legenda a jeho pověst ho předchází. Vedle totální nadvlády nad pódiem se třeba taky ví, že svůj život nehodlá svěřit do spárů létajícího ptáka. Až letos se povedlo skloubit jeho lodní výlet do Evropy s termínem Hip Hop Kempu. Ale jelikož nám The Teacha už před dvaceti lety slíbil “we will be here forever”, času máme pořád dost. “Outta Here”, “Sound Of Da Police”, “South Bronx”, “MC’s Act Like They Don’t Know”, “Rappaz R. N. Dainja”, “Duck Down“, “My Philosophy“, “The Bridge Is Over“, “Represent The Real Hip Hop“, “The MC“, “Step Into A World (Rapture’s Delight)”, … Za víc jak 25 let, co BDP začali šéfovat rapu má Kris arsenal na více než výbušné mecheche a jako symbolicky desátý přírůstek do lineupu jsme těžko mohli předhodit horečné diskuzi někoho lepšího. Nebo?

Máme čtvrt roku do fesťáku. Je to dost blízko na to se začít řádně těšit. Dost daleko na to ještě stíhat věci doladit. A my je doladíme. Sleduj nás zase za tejden. 

Hip Hop Kemp 2013:

 

KENDRICK LAMAR /USA/

KRS ONE /USA/

EL-P /USA/

SOULS OF MISCHIEF /USA/

BAAUER /USA/

ODDISEE & APOLLO BROWN /USA/

H16 /SK/

STALLEY /USA/

ORGANIZED THREAT ft. GavlynPoetic DeathYarah BravoDJ DubplatesDJ Mike Steez /USA, SWE/

M-PHAZES & ILLY /AUS/

VLADIMIR 518 /CZ/

RODNEY P & SKITZ /UK/

EKTOR & DJ WICH /CZ/

BISZ & B.O.K Liveband /PL/

PRAGO UNION + Champion Sound & Krotitelé dechů /CZ/

DIE ORSONS /D/

MOJA REČ + Komplot /SK/

JUKEBOX CHAMPIONS /UK, FR/

STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/

RETROGOTT & HULK HÖDN /D/

SHABAZZ PALACES /USA/

MIOUSH + Kato Band /PL/

MEGALOH /D/

TE-TRIS & W.E.N.A. /PL/

SHYSTIE /UK/

BOYBAND /CZ, SK/

JWP & BEZ CENZURY /PL/

THE D

 

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná