Které dny roku 2015 připadnou na čtrnáctý ročník Hip Hop Kempu?

Hip Hop Kemp, největší hiphopový festival ve střední Evropě, hlásí svůj další, již 14. ročník. Obří mejdan, který stanice CNN zařadila mezi 50 nejlepších festivalů světa, proběhne opět v hradeckém Festivalparku a již nyní si na něj můžete v předprodeji zakoupit vstupenky za velmi výhodnou cenu (normální 1000,-Kč, VIP 2200,-Kč). Lístky lze zakoupit v prodejní síti Eventim.

 
Příznivci hip hopové kultury se budou moci v Hradci sejít ve dnech 20.až 22. srpna 2015 a dle vyjádření hlavního promotéra a organizátora koncertu Radka Maliníka je opět čeká „bombastický line-up, který budeme postupně odhalovat“.
 
 V letošním roce přilákal tento hip hopový svátek 22 000 hudebních fanoušků nejen z Čech, ale potažmo celé Evropy včetně příznivců tohoto hudebního stylu z Polska, Německa, Slovenska, Rakouska, Nizozemí Anglie, Itálie, Chorvatska, Maďarska, ale i například ze Švédska, Austrálie či Mexika. 
 
„I v příštím roce očekáváme hojnou účast návštěvníků ze zahraničí a uděláme maximum proto, aby se na akci cítili co nejlépe," dodává Radek Maliník.
 
První informace o předprodeji můžete najít na FCB i na oficiálních stránkách.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná