Kompletní line-up Hip Hop Kempu 2012, koukni kdy a kde vystoupí tvůj oblíbenec

Tak a je to tady. Za dveřmi není jen tvoje ušoupaná rohožka, ale taky 11. ročník Hip Hop Kempu. Už se jenom pětkrát vyspíš, z postele odloupneš pět posledních samolepek indiánů, se kterými si odpočítával poslední dny a budeš moci vstoupit do nového desetiletí. Máš už sbaleno? Těšíš se? Snad tě naladí i kompletní line up, kde se objevila poslední nezveřejněná jména. Check. It.

LIVE STAGE
Čtvrtek 16. srpna (16:00 - 23:00)
16:00 - 16:40 WSRH
17:00 - 17:45 AMO & Band
17:50 - 18:40 Ty Nikdy (Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder, DJ Fatte)
18:45 - 19:30 Taktloss
19:45 - 20:30 PIO Squad + Livě Band
20:35 - 21:20 Majk Spirit
21:25 - 22:10 Dope DOD
22:15 - 23:00 Danny Brown
Pátek 17. srpna (13:00 - 02:00)
13:00 - 13:40 Sodoma Gomora
13:40 - 14:30 Gramo Rokkaz
14:30 - 15:15 Favorite
15:15 - 16:00 Lipo
16:00 - 16:45 James Cole a La4
16:45 - 17:30 Strapo & DJ Spinhandz
17:45 - 18:40 Elzhi / Elmatic
18:45 - 19:00 Alien Dee
19:15 - 20:15 Prago Union + Livě Band
20:15 - 21:00 Marsimoto
21:15 - 22:00 Lona & Webber
22:00 - 22:50 Kontrafakt
22:50 - 23:40 Madlib & Freddie Gibbs
23:40 - 00:40 Foreign Beggars
00:40 - 01:00 Beat Junkies (J-Rocc, Babu, Rhettmatic, Melo-D)
01:00 - 02:00 Dilated Peoples
Sobota 18. srpna (13:00 - 02:00)
13:00 - 13:40 Jay Diesel & Tafrob
13:40 - 14:20 Vec
14:20 - 15:00 Kraantje Pappie
15:00 - 16:10 Snowgoons ft. Virtuoso/USA/, Soulkast /FR/, Sicknature /DK/, Prop Dylan /SWE/, Killakikitt /HU/
16:10 - 17:00 Aphroe
17:00 - 17:50 Ektor
17:50 - 18:40 Jean Grae + DJ Mr.Len
18:40 - 19:20 Tempa T
19:20 - 20:20 Tabasko (Haem, O.S.T.R., Kochan, Zorak)
20:20 - 21:05 Moja Reč
21:25 - 22:05 Diamond D + Livě Band
22:10 - 23:00 Sokol & Marysia Starosta
23:00 - 00:00 PSH
00:00 - 01:00 Macklemore & Ryan Lewis
01:00 - 02:00 Yasiin Bey aka MOS DEF
PINK BUBBLE HANGAR
Středa 15. srpna (18:00 - 02:00)
18:00 - 18:40 CARTYS /CZ/
18:40 - 19:20 DHZ - MISIA SVETA /SK/
19:20 - 20:00 VNM /PL/
20:00 - 21:00 SEDLÁCI & Banda /SK/
21:00 - 22:00 DEFUCKTO /CZ/
22:00 - 23:00 MALPA /PL/
23:00 - 00:00 KROUZMEN & SYNCHRO /CZ/
00:00 - 01:00 SHOMI & ZVERINA /SK/
01:00 - 02:00 DOPPELGANGAZ /USA/
Čtvrtek 16. srpna (18:00 - 04:00)
18:00 - 20:00 DJ HLAVA /CZ/
20:00 - 22:00 #MUSICLOVERS (DJs Pufaz & PecaOne) /CZ/
22:00 - 23:00 UL FARMA + MAJSELF /CZ, SK/
23:00 - 00:00 EFTHYMIS (Ex-Terror X Crew) /GR/
00:00 - 01:00 DJ WICH & NIRONIC + C.Monts & Candymane /CZ, USA, UK/
01:00 - 02:00 DIOX & THE RETURNERS /PL/
02:00 - 04:00 RAP HISTORY (Marc Hype, That Fucking Sara, Mirko Machine, K-Boogie & MC Trix) /D/
Pátek 17. srpna (18:00 - 04:00)
18:00 - 19:30 DJ MANIAC /CZ/
20:00 - 21:00 OLIVER LOWE & FRIENDS + Safari /CZ/
21:00 - 22:00 DJ POSITIVE /PL/
22:00 - 23:00 DAM-FUNK /USA/
23:00 - 02:15 FUNKOPOLIS - DJs Ultrafíno & Mikuláš /CZ/
02:15 - 04:00 WORLD FAMOUS BEAT JUNKIES (J-Rocc, Babu, Rhettmatic, Melo-D) /USA/
Sobota 18. srpna (18:00 - 04:00)
18:00 - 20:00 INFAMOUS CLIQUE DJs - Lil Rowa & Buick /CZ/
20:00 - 21:00 NAPOLI RAP ALLSTARS (Oyoshe, Clementino, Dope One) /IT/
21:00 - 23:00 SNOWGOONS vs RETURNERS + MC's /D, PL/
23:00 - 00:00 DOPPELGANGAZ /USA/
00:00 - 02:00 1210 SYMPHONY (DJs Chocolatic, Nneser, Diskotek) /CZ/
02:00 - 04:00 DJ MIRKO MACHINE /D/
PRIMA COOL STAN
Čtvrtek 16. srpna (20:00 - 02:00)
20:00 Sraco=M=
21:30 EDBass
23:00 Hiffi&Jacob
00:30 Basstien
02:00 Rich
Pátek 17. srpna (20:00 - 02:00)
20:00 Hiffi&Jacob
21:30 Sraco=M=
23:00 Basstien
00:30 Rich
02:00 EDBass
Sobota 18. srpna (20:00 - 02:00)
20:00 Edbass
21:30 Rich
23:00 Hiffi&Jacob
00:30 Sraco=M=
02:00 Basstien
SEMTEX WATER CLUB
Středa 15. srpna (16:00 - 02:00)
16:00 – 21:00 TY NIKDY DJs (Inphy & Kenny Rough) /CZ/
21:00 – 22:00 GHONZALES /CZ/
22:00 – 00:00 MIOKI DJ TEAM (Sticky Dojah & Coma) /D/
00:00 – 02:00 FRIKY & FLUX /CZ/
Čtvrtek 16. srpna (12:00 - 04:00)
12:00 – 14:00 DJ HLAVA /CZ/
14:00 – 16:00 DJ LU2 /CZ/
16:00 – 18:30 DUBSTEBLOG SHOWCASE (Stifler Selecta & Dirty Little Toaster) /CZ/
18:30 – 19:30 ABU /CZ/
19:30 – 20:30 DRYMAN /CZ/
20:30 – 22:00 ANS /CZ/
22:00 – 23:00 SIDE9000 (live) /CZ/
23:00 – 01:30 TY VOLE!? SHOWCASE (Trusty & Freezer B2B + Guests: C.Monts, Sax, Acme) /CZ, UK/
01:30 – 04:00 KAY (Bounce! Bounce!) /CZ/
Pátek 17. srpna (12:00 - 04:00)
12:00 – 14:00 DJ AUSTRALAN /CZ/
14:00 – 17:00 PEEJAY & PANORAMA /CZ/
17:00 – 19:30 PE:TE & STANTHA /CZ/
19:30 – 00:00 STANZIM & ahZ & GHONZALES + guests /CZ/
00:00 – 02:00 BABE LN & GHONZALES /CZ
02:00 – 04:00 Semtex Stage D'n'B B2B
Sobota 28. srpna (12:00 - 04:00)
12:00 – 15:00 ZAK & SAKUL /CZ/
15:00 – 18:00 SEVENAPE /UK/
18:00 – 20:00 DJ FATTE /CZ/
20:00 – 22:00 BABYLON ROCKER /CZ/
22:00 – 00:00 CHONG X /PERU/
00:00 – 02:00 TVYKS /CZ/
02:00 – 04:00 DJ TUCO /UK/
VIP LOUNGE
Čtvrtek 16. srpna
20:00 - 21:30 DJ CUT DEM /HR/
21:30 - 23:00 DJ SAFÍR /CZ/
23:00 - 01:30 JON KENNEDY /UK/
01:30 - 03:00 MIOKI DJ TEAM (Sticky Dojah & Coma) /D/
Pátek 17. srpna
20:00 - 21:30 DJ AKA /CZ/
21:30 - 23:00 DJ SOUL BOY /IT/
23:00 - 03:00 DJ ROBOT /CZ/
  DJ JORGOS /CZ/
Sobota 18. Srpna
20:00 - 21:30 DJ CUT DEM /HR/
21:30 - 01:30 DJ JORGOS /CZ/
  DJ ROBOT /CZ/
01:30 - 03:00 DJ MAZTAH /CZ/
ZLATOPRAMEN REGGAE STATION
Středa 15. srpna
18:00 - 18:40 THE AROUND CUBE /CZ/
18:40 - 19:20 PHOENIX /CZ/
19:20 - 20:00 DE ZRECHTS /CZ/
20:00 - 20:40 BONSON / MATEK /PL/
20:40 - 21:20 KENAS & N8 /CZ/
21:20 - 22:00 HZM /CZ/
22:00 - 01:00 ALKOPOLIGAMIA.COM G-FUNK SOUNDSYSTEM /PL/
Čtvrtek 16. srpna
16:00 - 18:30 ADMIRAL KOLÍBAL /CZ/
18:30 - 19:30 DANCEHALL QUEEN ULA "AFRO" FRYC: DANCE WORKSHOP
19:30 - 21:30 ROCCAFLEX CREW FT. MAJOR P /CZ/
21:30 - 23:30 WICKED SOUND FT. DREADALIST /CZ/
23:30 - 01:00 U-CEE & DEMOGRAFFICS /D/
01:00 - 02:00 RDX /JAM/
02:00 - 04:00 MORTAL KOMBAT SOUND /D/
Pátek 17. srpna
15:00 - 17:30 RIZLA SOUND & ROOTIKAL FRIENDS /D/
17:30 - 18:30 DANCEHALL QUEEN ULA "AFRO" FRYC: DANCE WORKSHOP
18:30 - 20:30 DJ HEAVY HEV /CZ/
20:30 - 21:15 FIRESON BANTU /KENYA/
21:15 - 22:00 MYSTIK MC /DK/
22:00 - 23:00 SUGA ROY & CONRAD CRYSTAL /JAM/
23:00 - 00:30 CONCRETE SAFARI SOUND /CZ/
00:30 - 02:00 BYM LOVE CORNER /FR/
02:00 - 02:20 UKKU BIT DIVASS /PL/
02:20 - 04:00 DJ AMA 12 PLAY /MALI/
Sobota 18. srpna
15:00 - 17:00 SELEKTA ECSTATIC /CZ/
17:00 - 18:00 DANCEHALL QUEEN ULA "AFRO" FRYC: DANCE WORKSHOP
18:00 - 19:00 COLLECTIV & DJ F.I.L. /CZ/
19:00 - 21:00 JAHMUSIC LOVERS /CZ/
21:00 - 22:00 MASS CYPHER & DJ W.A.R. /JAM, PL/
22:00 - 23:30 DIRTY RAGGA SQUAD /D/
23:30 - 00:45 EAST WEST ROCKERS /PL/
00:45 - 02:00 DJ BABYLON ROCKER /CZ/
02:00 - 04:00 DANCEHALL QUEEN CONTEST 2012
Chapeau Rouge & Backspin Freestyle Corner
Čtvrtek 16. srpna
14:00 - 16:30 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
16:30 - 17:10 Reggae and ruggamufin rap workshop for MCs with MC Paparasty (CZ-Chapeau Rouge)
17:15 - 18:30 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
18:30 - 19:30 Beatbox workshop with Alien Dee (ITA)
19:30 - 22:00 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
Pátek 17. srpna
12:30 - 14:00 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
14:00 - 15:30 BackSpin DJ Workshop with DJ 12 Finger Dan (De)
15:30 - 17:00 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
17:00 - 18:20 Chapeau Rouge CZ&SK MPC Battle with DJ Pufaz (MPC battle nejlepších českých a slovenských producentů)-support: Queens.cz, Paintballgame.cz
18:30 - 19.30 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
19:30 - 22:00 DJ Set with DJ 12 Finger Dan & Mista Piers (Backspin-DE)
Sobota 18. srpna
12:00 - 14:00 DJs + international open mic jam for all MCs and beatboxers
14:00 - 17:30 BackSpin German Freestyle Battle - hosted by Kyan (Backspin-De)
18:00 - 20:30 CZ&SK Freestyle Battle, uvádí Strejda Deron (Přihlaš se i ty! - Info najdeš ve Freestyle Corneru), support: Queens.cz, Paintballgame.cz
20:30 - 21:15 NUTSO(USA)+DJ 12 Finger Dan (live show)
21:15 - 22:00 final international open mic jam 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná