Kompletní jízdní řád Hip Hop Kempu 2013

Čtyři dny programu, osm různých pódií a desítky a vlastně možná že i stovky vystupujících z celého světa. Takový bude dvanáctý ročník Hip Hop Kempu, který proběhne v hradeckém Festivalparku ve druhé polovině příštího týdne. Pokud se tam chystáte, níže uvedené "notičky" klidně považujte za jakýsi jízdní řád festivalu.

 
LIVE STAGE
 
Čtvrtek 22. srpna (16:15 - 23:00)
 
16:15 - 17:00 TAFROB + DJ Maztah /CZ/
17:00 - 17:45 AMEWU & DJ WERD /D/
17:45 - 18:30 BOYBAND /CZ, SK/
18:30 - 19:15 STALLEY /USA/
19:30 - 20:30 TE-TRIS & WENA /PL/
20:30 - 20:45 BEATSOLČY /CZ/
20:45 - 21:45 KONTRAFAKT /SK/
22:00 - 23:00 DE LA SOUL /USA/
 
Pátek 23. srpna (14:45 - 00:30)
 
14:45 - 15:30 TRZECI WYMIAR /PL/
15:30 - 16:15 DIE ORSONS /D/
16:15 - 17:00 RODNEY P & SKITZ /UK/
17:00 - 17:50 MURS & FASHAWN /USA/
18:15 - 19:15 PRAGO UNION + Champion Sound & Krotitelé Dechů /CZ/
19:15 - 20:00 APOLLO BROWN & GUILTY SIMPSON /USA/
20:15 - 21:15 BISZ & BOK Liveband /PL/
21:15 - 22:15 LORDS OF THE UNDERGROUND /USA/
22:30 - 23:30 VLADIMIR 518 + band /CZ/
23:30 - 00:30 BIG DADDY KANE /USA/
 
Sobota 24. srpna (12:00 - 00:30)
 
16:00 - 16:50 MEGALOH /D/
16:50 - 17:40 VEC /SK/
18:00 - 18:50 MIUOSH + Kato Band /PL/
18:50 - 19:40 PAULIE GARAND & REST + DJ FATTE /CZ/
19:40 - 20:25 HOMEBOY SANDMAN /USA/
20:25 - 21:15 RA THE RUGGED MAN /USA/
21:15 - 22:00 EKTOR & DJ WICH /CZ/
22:00 - 23:00 EL-P /USA/
23:00 - 23:30 JUKEBOX CHAMPIONS /FR, UK/
23:30 - 00:30 KENDRICK LAMAR /USA/
 
PINK BUBBLE HANGAR
 
Středa 21. srpna (18:00 - 02:00)
 
18:15 - 19:00 HONZA PEROUTKA /CZ/
19:00 - 20:00 MATHEUS /CZ/
20:00 - 21:00 ZEUS /PL/
21:00 - 22:00 JOHNY MACHETTE & PHOENIX /CZ/
22:00 - 23:00 NENI PROBLEM (Majself + Plexo + Mugis) /SK/
23:00 - 02:00 POPKILLER MŁODE WILKI /PL/
 
Čtvrtek 22. srpna (18:30 - 03:00)
 
18:30 - 20:30 DJ SAFÍR /CZ/
20:30 - 21:30 BEREZIN /RU/
21:30 - 22:30 TORULA & OKTOGEN MUSIC (Radikal & Bio) /SK/
23:00 - 00:00 PIO SQUAD /CZ/
00:30 - 01:30 GRUBY BRZUCH - Grubson + BRK + Jarecki /PL/
01:30 - 03:00 DJ POSITIVE /PL/
 
Pátek 23. srpna (18:00 - 03:00)
 
18:00 - 19:30 DJ RAMEL /CZ/
19:30 - 20:00 BURNEY MC /UG/
20:00 - 21:00 KET & DJ SKYLINE /D/
21:00 - 22:00 STRAPO & DJ Spinhandz /SK/
22:00 - 23:00 M-PHAZES & ILLY /AUS/
23:30 - 00:30 MOJA REČ + Komplot /SK/
00:30 - 01:30 ORGANIZED THREAT ft Gavlyn, Poetic Death, Yarah Bravo, DJ Dubplates, DJ Mike Steez /USA, UK/
01:30 - 02:15 BIG NARSTIE /UK/
02:15 - 03:00 SMACK /CZ/
 
Sobota 24. srpna (18:00 - 03:00)
 
18:00 - 20:00 DJ LU2 /CZ/
20:00 - 20:45 KND - RoSeck & Muerto (ex Fullcontact) /CZ/
20:45 - 21:30 ILWT /RU/
21:30 - 22:30 PALUCH + KALI /PL/
22:30 - 23:30 ESA /IT/
23:30 - 00:30 JWP & BEZ CENZURY /PL/
00:30 - 01:30 SHYSTIE /UK/
01:30 - 03:00 SODOMA GOMORA + TERROR CREW /CZ/
 
BACKSPIN HANGAR
 
Středa 21. srpna (18:00 - 02:30)
 
18:00 - 19:20 FNTM /CZ/
19:20 - 20:00 MC GEY /CZ/
20:00 - 21:00 TM REKORC (SEdláci & Banda + Gulos Potrok & DJ Šulo) /SK/
21:00 - 22:00 ZVERINA & DJ Jazzy /SK/
22:00 - 23:00 BALAGANY NA BANI /PL/
23:00 - 00:00 HEZEKIAH /USA/
00:00 - 01:00 SEPAR, DECKO, TONO S. & DJ MIKO (Gramo Rokkaz) /SK/
01:00 - 02:30 SNOWGOONS DJs (Illegal, Crypt & Sixkay) /D/
 
Čtvrtek 22. srpna (18:30 - 04:00)
 
18:30 - 19:00 KENAS & N8 /CZ/
19:00 - 19:30 TLUSTEJ KÁRL /CZ/
19:30 - 20:30 MADFINGER /CZ/
20:30 - 21:30 PERVERS /A/
21:30 - 22:20 UMSE / D/
23:00 - 23:45 ANDROID ASTEROID /CZ/
00:15 - 01:00 MADAME PEPPER & RADIMO ft. HEY!ZEUS /UK/
01:00 - 02:00 SHABAZZ PALACES /USA/
02:00 - 03:00 BAAUER /USA/
03:00 - 04:00 DJ TUCO /CZ/
 
Pátek 23. srpna (18:00 - 04:00)
 
18:00 - 19:30 DJ FATTE /CZ/
19:00 - 19:30 CANDYMANE /CZ/
19:30 - 20:30 HIOB & MORLOCKK DILEMMA /D/
20:30 - 21:30 JAMES COLE /CZ/
21:30 - 22:30 H16 /SK/
22:30 - 23:30 HERR VON GRAU /D/
23:30 - 00:30 JEFFOLOGY /CZ/
00:30 - 02:30 WE*FUNK DJs (Static & Professor Groove) /CAN/
02:30 - 04:00 MIOKI DJ TEAM (Coma & Sticky Dojah) /D/
 
Sobota 24. srpna (18:00 - 04:00)
 
18:00 - 19:30 1210 SYMPHONY (DJs Chocolatic & Diskotek) /CZ/
19:30 - 20:00 MC TAKTIKA /CZ/
20:00 - 21:00 MVP /CZ/
21:00 - 22:30 DJ T-ROBB + beatbox show by Dhap & Mudy /IT/
22:30 - 23:30 DELIRIUM TREMENZ + PYRANJA /CO, D/
23:30 - 00:30 PABLO DIABLO + DJ Flux & De Zrechts /CZ/
00:30 - 01:00 BACKSPIN CONTEST WINNER
01:00 - 02:00 RETRO GOTT & HULK HÖDN /D/
02:00 - 03:00 ODDISEE /USA/
03:00 - 04:00 JUKEBOX CHAMPIONS /FR, UK/
 
SEMTEX WATER CLUB
 
Středa 21. srpna (16:00 - 00:30)
 
16:00 - 20:00 Ping pong
20:00 - 21:30 AKA /CZ/
21:30 - 23:00 TROUBLE TEAM (DJs Friky & Flux) /CZ/
23:00 - 00:30 ESKEI83 /D/
 
Čtvrtek 22. srpna (12:00 - 00:30)
 
12:00 - 20:00 Ping pong
20:00 - 21:30 HLAVA /CZ/
21:30 - 23:00 MAZTAH /CZ/
23:00 - 00:30 THE DISABLISTS /UK/
 
Pátek 23. srpna (12:00 - 01:00)
 
12:00 – 20:00 Ping pong
20:00 – 21:15 TOUCHWOOD /CZ/
21:15 – 22:30 CUTWORKS /RU/
22:30 – 23.45 GHONZALES /CZ/
23.45 – 01:00 PHILIP TBC /CZ/
 
Sobota 24. srpna (12:00 - 01:00)
 
12:00 - 20:00 Ping pong
20:00 – 21:15 INPHY /CZ/
21:15 – 22:30 GRUZO /CZ/
22:30 – 23.45 DRYMAN /CZ/
23.45 – 01:00 FREEZER /CZ/
 
VIP LOUNGE
 
Čtvrtek 22. srpna (21:00 - 03:00)
 
21:00 - 22:30 DJ AUSTRALAN /CZ/
22:30 - 00:00 DJ ROBOT /CZ/
00:00 - 01:30 M-PHAZES /AUS/
01:30 - 03:00 DJ SOUL BOY /BARBADOS, UK/
 
Pátek 23. srpna (21:00 - 03:00)
 
21:00 - 22:30 DJ JORGOS /CZ/
22:30 - 00:00 ORION /CZ/
00:00 - 01:30 HAITIAN STAR /D/
01:30 - 03:00 DJ LORD JAZZ /USA/
 
Sobota 24. Srpna (21:00 - 03:00)
 
21:00 - 22:30 DJ KHALIL /UK/
22:30 - 01:30 INFAMOUS CLIQUE (DJs Lil Rowa & Buick) /CZ/
01:30 - 03:00 MIOKI DJ TEAM (Coma & Sticky Dojah) /D/
 
JAHMUSIC.NET REGGAE STATION
 
Čtvrtek 22. srpna (17:00 - 03:00)
 
17:00 - 20:00 HEAVY HEV /CZ/
20:00 - 23:00 PEENI WALLI CREW /CZ/
23:00 - 00:00 COCOMAN & MESSENJAH /CZ/
00:00 - 02:00 KABAKA PYRAMID & IBA MAHR /JAM/
02:00 - 03:00 JAHMUSIC LIGHTAZ /CZ/
 
Pátek 23. srpna (14:00 - 04:00)
 
14:00 - 17:00 ECSTATIC & ADMIRÁL KOLÍBAL /CZ/
17:00 - 18:00 OPEN MIC JAM
18:00 - 22:00 TAMMAN & MAJOR P /SK/
22:00 - 01:00 LIONHOUSE CREW /AT/
01:00 - 03:00 DEADLY HUNTA /UK/, U-CEE & EL CONDORSITO /D/
03:00 - 04:00 DJ HERTI (MKB SOUND) /D/
 
Sobota 24. srpna (14:00 - 04:00)
 
14:00 - 17:00 BABYLON ROCKER /CZ/
17:00 - 18:00 DANCEHALL WORKSHOP WITH PRG
18:00 - 22:00 JAH ATOM SOUND /CZ/
22:00 - 01:00 ROCCAFLEX CREW /CZ/
01:00 - 02:00 BIG FAMILI: KING KALABASH & BARON BLACK /FR/
02:00 - 02:15 PRAGUE RUDE GYALS DANCEHALL SHOWCASE
02:15 - 04:00 PART2STYLE /JAP/
 
Chapeau Rouge & Backspin Freestyle Corner
 
Čtvrtek 22. srpna(16:00 - 22:00)
 
16:00 - 17:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM
17:00 - 18:00 BEATBOX JAM & WORKSHOP FOR BEGINNERS
18:00 - 19:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM
19:00 - 19:45 Chapeau Rouge showcase: AUSTY /CZ/, KONTY & JUPHATOR /CZ/
20:00 - 21:00 Panel discussion & presentation: ONE BLOOD PROJECT - BURNEY MC /UGANDA/, JARMILA ŠTUKOVÁ (Reflex magazine photographer)
21:00 - 22:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM
 
Pátek 23. srpna (12:30 - 23:00)
 
12:30 - 14:00 Good morning Hip Hop Kemp! - Chapeau Rouge resident DJs
14:00 - 16:00 CZ/SK FREESTYLE BATTLE - Round 1
16:00 - 16:30 Chapeau Rouge showcase: NEZNÁMÁ IDENTITA /SK/ & DRYLL /CZ, SK/
16:45 - 18:30 CZ/SK FREESTYLE BATTLE - Round 2
18:30 - 18:50 Chapeau Rouge showcase: MATHEUS /CZ/
19:00 - 20:30 CZ/SK FREESTYLE BATTLE - Finals
20:30 - 21:30 Chapeau Rouge showcase: STRANA VÝCHODNÁ /SK/, SHIMO O /SK/, RAPUBLICA /CZ/
21:30 - 23:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM
 
Sobota 24. srpna (12:30 - 23:00)
 
12:30 - 14:00 Good morning Hip Hop Kemp! – DJane MARY C (Rádio Wave)
14:00 - 14:50 FREESTYLE RAP - workshop and panel discussion
15:00 - 16:00 "CZ/SK PRODUCERS BATTLE - Round 1 Judges: DJ FATTE /CZ/, MUGIS /SK/, M-PHAZES /AUS/, JUKEBOX CHAMPIONS /UK, FR/"
16:00 - 16:25 Chapeau Rouge showcase: UL FARMA & DJ PECA ONE /CZ/
16:30 - 17:15 CZ/SK PRODUCERS BATTLE - Finals
17:20 - 18:20 Chapeau Rouge showcase: MC PAPARASTY, AFARASTAFA & RAGGA BRIGADE, DJ F.I.L. /CZ/
17:20 - 18:20 STREETART & TYPELETTER SHOW + WORKSHOP by BART /CZ/
18:20 - 20:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM with a live band
20:00 - 20:30 "CZ Horrorcore Allstars Freestyle Battle DE SADE, ŘEZNÍK, MASOVÝ WRAZI, TERROR CREW, FUDY & guests, DJ DOYEM & ILL RICK /CZ/"
20:30 - 21:30 Chapeau Rouge showcase: KODEX, RAKLO RUKONO, VOJTAANO & ON TIMON /CZ, SK/
21:30 - 23:00 INTERNATIONAL OPEN MIC JAM
 
BREAKDANCE JAM
 
Čtvrtek 22. srpna (18:00 - 22:30)
 
18:00 - 19:00 HIP HOP JAM
19:00 - 21:00 BBOY JAM
21:00 - 22:30 HOUSE JAM
 
Pátek 23. srpna (17:00 - 21:30)
 
17:00 - 18:00 OLD SCHOOL HIP HOP AND NEW JACK SWING JAM
18:00 - 19:00 LOCKING JAM
19:00 - 20:00 RAGGA JAM
20:00 - 21:30 BBOY JAM
 
Sobota 24. srpna (18:00 - 21:00)
 
18:00 - 18:00 POPPING JAM
18:00 - 19:00 NEW STYLE HUSTLE JAM
19:00 - 20:00 BBOY JAM
20:00 - 21:00 HOUSE JAM
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná