Kempové výměny stráží: Kdo nemůže dorazit a co náhrady?

Zprávy. Takhle devět dní před fesťákem. Jaký můžou být? Obojí, jasně. Špatný i nejlepší. Takže stručně a jasně. DJ Nu-Mark nebude. Musel na operaci, nemůže cestovat, natož hrát minimálně čtyři týdny. Smůla, nenaděláš nic. Wiley nezklamal... to znamená, že zklamal. Tak jak? No, dostál svý pověsti. Takže nebude. Nenaděláš nic. Hou, hou, hou, klídek, než se začneš durdit. Jasně, že máme někoho místo nich. Máme celkem bombičky a jediná škoda je prezentovat je jako „náhradu“.

Takže. Dámy a pánové Onyx. Přesně tak. Říkali jsme si, že tomu lineupu pořád něco chybí a přišlo nám, že ze všeho nejvíc nějaká raubírna. Nějakej klasickej tvrdej rap. Lopata, co tě zarazí do země i kdybys měl Timberlandy s protiskluzkou. Slam! 

A aby měl i grime svoje reprezentanty, doletí z Londýna Ghetts a Rude Kid, což je celkem solidní sada. Navíc Ghetts před deseti lety tuhle kapitolu na Kempu otvíral, teď ne že by ji zavíral, ale zajímavý kruh to opsalo, stejně jako jeho kariéra za tu dekádu.

Teď už jen sleduj rozvrh hodin kdy, kdo a kde a za devět to vypukne.

Vstupenky na Hip Hop Kemp 2016 koupíte online na www.hiphopkemp.cz nebo v kamenných obchodech Queens v Praze, Brně a Ostravě a nově také v Senovážné 6 v Praze. Klasická třídenní vstupenka do 16.8. 2016 stojí 1.900 korun. VIP vstupenky jsou vyprodány. Na místě koupíš lístek na celej fesťák za 2.000,-Kč, jednodenní za 1.000Kč.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná