RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kemp posílili Strong Arm Steady i CunninLynguists a ani tím americký výčet nekončí

Podzemí nebo podsvětí? Nadzemí nebo nadsvětí? Jestli byl Kemp něčím zvláštní, jinej, svůj, určitě nelítal po větru. Neplul v proudu a už vůbec ne ve středním. Undergound rap. Je to boj. A tohle je poslední pásmo vzdoru.

Dnešních sedm jmen to ilustruje jedním velkým šmahem. Od Strong Arm Steady, který začali jako west coast underground dream team a přijíždí prvně nejen na Kemp, ale do Evropy vůbec.

Přes naše oblíbené CunninLynguists s geniální muzikou a šíleným jménem. Přísný rýmy alá Denmark Vessey do nemocnejch bubnů od pánů jako Earl Sweatshirt, Exile nebo Knxwledge.

Zábavnou figuru Old Man Saxon, co je vším, jen ne klasickým rapperem dle tradičního střihu.

Přivandruje oficiální “evropský pouliční rapper číslo 1” Infidelix - možná první, kdo se virálně rozšířil v realitě a až pak ve virtualitě.

A nebude chybět ani jedna ze slibných nových tvářích v bloku - Aaron Cohen co cestou za svými hudebními sny v NY opustil hlavní město grunge Seattle. 

Pronikavý pohled třetího oka. Novodobé hieroglyfy. Souls Of Mischief. A-Plus, Phesto, Opio a Tajai. Pětadvacet let poté, co vyšla dokonalá záležitost - 93 ’Til Infinity. Pět let poté, co to mělo vyjít poprvé naživo na Kempu. Vlajkový parník vlastně nejzásadnější crew na západě - Hieroglyphics. Východní Oakland, Kalifornie, kde je to občas trochu hektický k nám konečně doráží klid. Bylo a jsou jich 4. Čtvrt století ve hře, 6 alb, nějaký ty sóla, 3 kousky s Hieros, zeměkoule objetá dokola, zdokumentovaná v singlu “Tour Stories”. Do dvojice všeho dobrého. Konečně.

6 statečných. Máme je všechny. Každý jeden z nich svrchovaně vládne. Každý z nich stojí v první brázdě na vlastní frontě. Na každého z nich by se měla stát fronta.

 
Nové přírůstky line-upu:
 
STRONG ARM STEADY /USA/ 
CUNNINLYNGUISTS /USA/
DENMARK VESSEY /USA/
OLD MAN SAXON /USA/
AARON COHEN /USA/
INFIDELIX /USA/
SOULS OF MISCHIEF /USA/ 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná