Kemp nabobtnal o dalších 19 nových jmen z několika zemí

Co tu máme teď? Hovno! Žhavý lejno, co hoří. Jedem bomby. Máme mladý pušky, starý pušky, atomovky. Máme závislý i nezávislý. Máme spaghetti western, knedlo vepřo zelo i halušky. Jedem halušky i realitu hnusnou jak pondělní ráno. Patnáctá tiskovka a 19 jmen, hele je.

Začnem doma. Starý a mladý. Starý a nový. To se takhle potkalo na střeše Karosy Red Bull Tour Busu. Indy & Wich oprášili hity, co zlidověli a vytáhli zasloužilý fandy rapu. K tomu Paulie Garand & Kenny Rough přidali čerstvý hity a mladší fans a spolu s kapelou Champion Sound za zády zbourali náměstí 4 měst. Hodně lidí na stagi slibuje i label showcase alá Blakkwood.  Fosco Alma, LD, Lucas Blakk, Viktor Sheen, Renne Dang, Refew, Sharlota, Protiva a Jay Diesel. Rýmy, svaly, zadek, všechno. A když už labely, zažitou představu, že Bigg Boss je jen Praha, narušuje Maniak z Brna. Krom D1 zmáknul i cestu od freestyleu k deskám a teď bourá stage jak uragán. Ze Slovenska přijede new school sérka toho dost možná nejzajímavějšího, co tam maj. Gleb, HaHa Crew a hlavně Fobia Kid. Krev tak čerstvá, až odkapává, s lyrikou, co hryže jak špatný svědomí, energií, která zavřela Votvírák a odstraní cokoliv se jí postaví do cesty.

Modernu na nás chystaj i Poláci. Trap, bass, grime, říkejte tomu, jak uznáte za vhodný, důležitý je akorát jestli to jede nebo nejede. A to si pište, že rapy a bubny, co do nás pustí Mordor Muzik a Co Cie Trapy, ty jedou jak formule.

Máme pro vás i várku z Němec. Jetou, samozřejmě. Když se váš label už 5 let jmenuje Sichtexot, je jasný, že děláte chocholoušek rap jak stehno. Ať žije nemoc. Čistou špínu slibuje kvartet Verrückte Hunde. Čtyři by byla celkem klasika, kdyby nebyly dva za majkama a dva na gramcích. Jenže tady jsou. Klasická produkce a smrtelně živá seriózní live show je co tě nemine. No a vinylové jezdce Haitian Star a Marc Hype z Heidelbergu a Berlína snad ani představovat netřeba.

Máme procítěný, bolavý, život je lajf rapy od týpků z crew OG Tribe – Mike Melinoe a Rakeem Miles. Máme holčičí energii, žhavost řeřavých uhlíků alá Yugen Blakrok z JAR. Máme Italiano verro squadru azuru plnou kápů di tutti cappi ve složení Danno, Don Diegoh & Ice One a Soul Boy a k tomu přemocný beatboxy z Vesmíru alá Alien Dee.

Vstupenky na Hip Hop Kemp 2016 koupíte online na www.hiphopkemp.cz nebo v kamenných obchodech Queens v Praze, Brně a Ostravě a nově také v Senovážné 6 v Praze. Klasická třídenní vstupenka do konce července stojí 1800 korun, VIP lístek vyjde na 3200 korun.

Hip Hop Kemp 2016 line up:

METHOD MAN & REDMAN /USA/

MACHINE GUN KELLY /USA/

A SPECIAL SEAN PRICE TRIBUTE (Boot Cam Clik featuring: Bucksht, Smif 'N Wessun, Rock of Heltah Skeltah and Top Dog of OGC) /USA/

ANDERSON .PAAK & THE FREE NATIONALS /USA/

KONTRAFAKT /SK/

PETE ROCK & CL SMOOTH /USA/

THE UNDERACHIEVERS /USA/

A-F-R-O /USA/

MASTA ACE /USA/

ASHER ROTH /USA/

MICK JENKINS /USA/

ARTIFACTS /USA/

JIGMASTAS /USA/

PSH /CZ/

H16 /SK/

LOOPTROOP ROCKERS /SWE/

WILEY /UK/

KALIBER 44 /PL/

SMACK /CZ/

TEDE & DJ BUHH /PL/

OCEAN WISDOM /UK/

RAZ FRESCO /CAN/

MORLOCKK DILEMMA /D/

RBTB showcase - INDY & WICH + LA4 / PAULIE GARAND & KENNY ROUGH + CHAMPION SOUND /CZ/

MAŁPA & LIVEBAND /PL/

PRAGO UNION & Champion Sound /CZ/

AUDIO88 & YASSIN /D/

DMS /SK/

RASMENTALISM /PL/

PIO SQUAD /CZ/

PIL C /SK/

TEXTA /AT/

JEHST /UK/

DIE PROFIS – DJ MIRKO MACHINE & SPAX /D/

OXON / REVO /PL/

CHEFKET /D/

IF /CZ/

WUZET /PL/

DAMION DAVIS /D/

BLAKKWOOD RECORDS showcase (Fosco Alma, LD, Lucas Blakk, Viktor Sheen, Renne Dang, Refew, Sharlota, Protiva, Jay Diesel) /CZ/

JWP/BC /PL/

STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/

FIGUB BRAZLEVIC /D/ & guests Teknical Development /UK/, Christmaz /SWE/ & Blabbermouf /NL/

ESKAUBEI & TOMEK NOWAK JAZZ QUARTET + DJ DBT /PL/

LAKMANN /D/

FOBIA KID /SK/

KĘKĘ x PALUCH /PL/

DON DIEGOH & ICE ONE /IT/

SENDEMAST & GALV OF THE 3 MOONZ (FUNKVERTEIDIGER) /D/

PLANET ASIA /USA/

YUGEN BLAKROK /SA/

HAHA CREW /SK/

ASM aka A STATE OF MIND /FR/

DAG SAVAGE (EXILE & JOHAZ) & CHOOSEY /USA/

JAY PRINCE /UK/

CHELSEA REJECT /USA/

DANNO /IT/

KEMBA AKA YC THE CYNIC /USA/

MANIAK /CZ/

MIKE MELINOE /USA/

ALIEN DEE aka the Humanoid Beatbox Musician /IT/

GLEB /SK/

RAKEEM MILES /USA/

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná