Kemp je mrtev? Ať žije Kemp! První dvě jména jsou notně neklidná

Jo, jo, jo. Jsme mrtvý. Přežitý. Překonaný. Posloucháme to sedmnáct let. Celou tu dobu jsme svědky doby, překračujem éry, trendy a vlastní stín. Posouváme naše laťky a překračujem svoje rekordy. Nejsme jediný, jsme prostě dobrý. Přes všechny tradice a odkazy jsme jen tak dobrý jako náš poslední ročník. Proto ten letošní bude nejlepší. A jestli máme jednou umřít, teď to neplánujem a ještě předtím si postavíme pyramidu a na ní uspořádáme mejdan. A když už jsme u tý umrltní tematiky, přesně tam začnem i s naším letošním programem. Žádný límečky. Bílá, skutečně bílá. Zlatá mládež a její sterilní zábava z laboratoře. Ale řádně neklidná muzika, zrozená ze špíny krypty.

Těžko říct, jestli jde dvojka $uicieboy$ označit za “geniální”, každopádně jejich vášeň pro sebezničení je jednou z věcí, která bývá lidem s geniálními vlohami často společná. Halucinace, horor core, okultismus, obří kvanta matra a dunící basy - protřepat, nemíchat. Výsledkem je koktejl smrtící jak dech mrtvé milenky. Duo z New Orleans Ruby (aka Suicide Leopard) a $lick (aka Suicide Christ) s jeho (o)kultním statutem a těžko uvěřitelným objemem vydané muziky určitě nenechá v klidu.

Schválně, v jakým znamení se narodil Bill $aber? Beran? Má dready. Dobrý. Zajímavý dready. V pohodě. Ale on má dready, že vypadá jak mufloní alfasamec? Dready, se kterýma vypadá jako jeho veličenstvo Lucifer? Dready, se kterejma můžete chodit strašit dospělý? Jako velká sada. Ale k tomu ještě ta muzika? Neklidná, špinavá, těkavá. Roztřese vnitřnosti. Naklepe játro. Drásá ucho. Až industriálně strohá nekompromisní záležitost. Ne náhodou ho najdete v seznamu “rapperů, ze kterých vám budou krvácet uši”.

Hip Hop Kemp 2018:

$UICIDEBOY$ /USA/

BILL $ABER /USA/

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná