Jaký jízdní řád nabízí 13. ročník Hip Hop Kempu?

Do odstartování třináctého ročníku HH Kempu zbývá už jen 9 dní (pro návštěvníky středečního warm upu jen 8), proto je třeba si pomalu odkrýt jeho jízdní řád. Na jaké kapely se můžeme ve který den těšit? Co nabídne hlavní stage? Pokud si chceš již pomalu rozplánovat svůj harmonogram, podívej se o pár řádků níže a budeš jistě moudřejší. I letos je těch kapel pěkný kotel a každý si zcela jistě přijde na své.

LIVE STAGE:

Čtvrtek 21. srpna (16:00 - 23:00)
16:00 - 17:15 PRAGO UNION + Champion Sound /CZ/
17:15 - 18:15 DJ STATIC & DENMARK ALLSTARS /DK/
18:15 - 19:15 MAJK SPIRIT /SK/
19:15 - 20:15 CUNNINLYNGUISTS /USA/
20:15 - 21:15 TEN TYP MES /PL/
22:00 - 23:00 CEELO GREEN /USA/
 
Pátek 22. srpna (14:45 - 01:00)
14:45 - 15:30 STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/
15:30 - 16:15 PAULIE GARAND & KENNY ROUGH /CZ/
16:15 - 17:00 RASMENTALISM /PL/
17:30 - 18:30 MOJA REČ + Komplot /SK/
18:30 - 19:30 360 DEGREES 20TH ANNIVERSARY (TORCH, TONI L & FRIENDS) /D/
20:00 - 21:00 BLACK MILK + live band /USA/
21:00 - 22:00 PSH /CZ/
22:00 - 23:00 OSTR + MARCO POLO /PL, CAN/
23:00 - 00:00 DILATED PEOPLES /USA/
00:00 - 01:00 KRS ONE /USA/
 
Sobota 23. srpna (16:30 - 01:00)
16:30 - 17:20 ŘEZNÍK / SODOMA GOMORA /CZ/
17:20 - 18:10 DILLON COOPER /USA/
18:30 - 19:20 BLACK MOON + Champion Sound /USA/
19:20 - 20:10 POKAHONTAZ /PL/
20:10 - 21:00 ACTION BRONSON /USA/
21:00 - 21:50 SAMY DELUXE /D/
22:00 - 23:00 BIZARRE RIDE 2 THE PHARCYDE /USA/
23:00 - 00:00 KONTRAFAKT /SK/
00:00 - 01:00 ONYX + SNOWGOONS & SNAK THE RIPPER /USA, D CAN/
 

BACKSPIN HANGAR:

Středa 20. srpna (18:00 - 02:00)
18:00 - 19:00 TLUSTEJ KÁRL /CZ/
19:00 - 20:00 SZTIGAR BONKO /PL/
20:00 - 22:00 POPKILLER MŁODE WILKI /PL/
22:00 - 23:00 MARPO + TROUBLE GANG (Ironkap, Party Boi, MC Wohnout) /CZ/
23:00 - 00:00 SHABAAM SAHDEEQ + EL GANT & PAWZ ONE /USA/
00:00 - 01:00 RAS KASS /USA/
01:00 - 02:00 DJ 2P /IT/
 
Čtvrtek 21. srpna (18:00 - 02:00)
18:00 - 19:00 CHEFKET /D/
19:00 - 20:00 MADAME PEPPER & RADIMO ft. ARTCHA /UK, CZ/
20:00 - 21:00 BOYBAND (Idea & Boy Wonder) /CZ, SK/
21:00 - 22:00 MODULATORS /PL/
23:15 - 00:00 ANDROID ASTEROID /CZ/
00:00 - 01:00 MC MELODEE /NL/
01:00 - 02:00 UGLY HEROES (Apollo Brown, Verbal Kent, Red Pill) /USA/
 
Pátek 22. srpna (17:30 - 04:00)
17:30 - 18:30 VR NOBODY /CZ/
19:15 - 20:00 C.MONTS & LION PACK ft. JOHNY YOUNGBLOOD /UK, CZ, USA/
20:00 - 21:00 GRAMO ROKKAZ TEAM (Danosť, Decko, Rebel a Tono S.) + DJs Lkama a Metys /SK/
21:00 - 22:00 LUK & FIL /D/
22:00 - 23:00 DJ WICH /CZ/
23:00 - 00:30 FREEKWENCY /AUS/
00:30 - 01:30 EKTOR /CZ/
01:30 - 02:30 MADCHILD /CAN/
02:30 - 04:00 HAITIAN STAR /D/
 
Sobota 23. srpna (18:00 - 04:00)
18:00 - 20:00 INPHY /CZ/
20:00 - 21:00 SEDLÁCI + GULOS POTROK /SK/
21:00 - 22:00 PIO SQUAD /CZ/
22:00 - 23:00 WITTEN UNTOUCHABLE /D/
23:00 - 00:00 BETTY FORD BOYS /D/
00:00 - 01:00 SOUL BOY /IT/
01:00 - 02:30 DJ SHORTEE BLITZ /UK/
02:30 - 04:00 DJ EVIL DEE /USA/
 

BOOMBOX HANGAR:

Čtvrtek 21. srpna (17:00 - 03:00)
17:00 - 19:00 LAIDBACK SHOW /PL/
19:00 - 20:00 RAPADURA /BRA/
20:00 - 21:00 VEC /SK/
21:00 - 22:00 REST & DJ FATTE /CZ/
22:00 - 23:00 E-GREEN & DJ 2P /IT/
23:00 - 00:00 SHAODOW /UK/
00:00 - 01:00 SMACK /CZ/
01:00 - 02:00 P-MONEY /UK/
02:00 - 03:00 DJ TUCO /UK/
 
Pátek 22. srpna (18:00 - 03:00)
18:00 - 18:45 VĚC MAKROPULOS /CZ/
19:00 - 19:40 DE ZRECHTS & PABLO DIABLO /CZ/
19:40 - 20:20 HAHA CREW /SK/
20:20 - 21:00 YZO EMPIRE /CZ
21:00 - 22:00 KEKE /PL/
22:00 - 22:40 REFEW /CZ/
22:40 - 23:20 4D /SK/
23:20 - 00:00 MAAT /CZ/
00:00 - 01:00 DSA COMMANDO /IT/
01:00 - 02:00 EDGAR WASSER /D/
02:00 - 03:00 BARREL BROTHERS (Torae & Skyzoo) /USA/
 
Sobota 23. srpna (18:00 - 03:00)
18:00 - 20:00 1210 SYMPHONY (DJs Chocolatic & Diskotek) /CZ/
20:00 - 21:00 SLOWY & 12VINCE /D/
21:00 - 22:00 NENI PROBLEM (Plexo / Majself / Mugis) /SK/
22:00 - 23:00 TAFROB /CZ/
23:00 - 00:00 DYNASTY /USA/
00:00 - 01:00 MOOZA /CZ/
01:00 - 02:00 SNAK THE RIPPER /CAN/
02:00 - 03:00 SEPAR /SK/
 

BREAK DANCE JAM GAME OVER:

Čtvrtek 21. srpna (16:30 - 22:00)
16:30 WORKSHOP – DANCEHALL – KLÁRA /CZ/B-O/
18:00 HIP HOP JAM
18:30 HIP HOP 1vs1 DEMO - BATTLE
19:30 HOUSE JAM
20:00 HOUSE 2vs2 DEMO - BATTLE
21:00 B-BOY JAM
21:30 TOPROCK CONTEST
22:00 FOOTWORK CONTEST
 
Pátek 22. srpna (13:30 - 21:30)
13:30 WORKSHOP – HOUSE DANCE – Andyboy
15:00 WORKSHOP – BBOYING (Judges)
16:30 HIP HOP JAM
16:45 HIP HOP 90' 2vs2 DEMO - BATTLE
17:45 FUNK JAM
18:00 POPPING 1vs1 DEMO - BATTLE
19:00 ALL STYLEZ STREET DANCE CREW vs CREW - DEMO
20:00 B-BOYS 1vs1 DEMO - BATTLE
21:30 ALL STYLEZ STREET DANCE CREW vs CREW - BATTLE
 
Sobota 23. srpna (14:30 - 21:15)
14:30 WORKSHOP – NEW STYLE HUSTLE - EMILIO /CZ/High Edition/
16:00 FUNK JAM
16:30 LOCKING 1vs1 DEMO - BATTLE
17:30 HOUSE JAM
18:00 HOUSE 1vs1 DEMO - BATTLE
19:25 NEW STYLE HUSTLE EXHIBITION
19:30 EXPERIMENTAL 1vs1 DEMO - BATTLE
20:00 B-BOYS 3vs3 DEMO
21:15 B-BOYS 3vs3 BATTLE
 

CHAPEAU ROUGE FREESTYLE CORNER STAGE:

Čtvrtek 21. srpna
13:00 - 14:00 Good morning Hip Hop Kemp with DJ Royal D (CZ/DE)
14:00 - 14:30 International open mic jam
14:30 - 15:30 showcase block: Noise Dogs&MC Kyllo
15:30 - 16:15 International open mic jam
16:20 - 17:20 showcase block: Strana Východná (SK)&Shimo O (SK), Neznámá identita (SK), DJ Resumé (SK)
17:30 - 18:30 International open mic jam
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30 showcase block: KODEX
19:30 - 20:30 International open mic jam
20:30 - 21:00 showcase block: Gibon & Monami & Martel (SK) & special guests: DJ Kubake(Kodex), Martin Svátek
21:00 - 22:00 International open mic jam
22:00 - 23:15 Them Darned Teenagers
 
Pátek 22. srpna
12:30 - 14:00 Good morning Hip Hop Kemp with DJ Royal D
13: 00 - 15:00 Registrace MCs - CZ/SK Freestyle Battle 2014!!!
14:00 - 15:00 showcase block: Austy, K.O.nty&Juphator&Foggy Fogosh, Dryll (CZ/SK)
15:00 - 16:30 Eliminace CZ/SK Freestyle Battle 2014 - moderují: MC Postr (Freestylemondays.cz)& Matheus
16:30 - 17:00 showcase block: Věc Makropulos
17:30 - 19:30 Finále+vyhlášení vítězů - CZ/SK Freestyle Battle 2014 - moderují: MC Postr (Freestylemondays.cz) & Matheus
19:30 - 20:00 showcase block: Bordel
20:00 - 21:00 showcase block: UGC, Matheus
21:00 - 22:30 Freestyle mondays jam session with live band - live band: The CupCake Collective&Flowe&DJs:Fatte,Dragon - special guest: Illspokinn (Freestyle mondays NYC/USA), moderuje:MC Postr
 
Sobota 23. Srpna
12:30 - 14:00 Good morning Hip Hop Kemp with DJ Royal D
14:00 - 15:00 International open mic jam
15:00 - 16:30 Bbarak.cz workshop + panelová diskuze nejen pro hip hop interprety a DJs na téma: Lze dělat zdarma a kvalitně selfpromo a jak správně na to?- hosté: Bobby (Bbarak.cz),Austy (Bbarak.cz), Matta Hari (Bbarak.cz/Hip-Hop.cz), Mattes (Hip-Hop.cz), Jaro Vacek (Bbarak.cz), Anna Oravcová (Rádio Spin/Zulu nation), Dan Brtna (HipHopAllstars.cz/Ty nikdy), Mary C (Rádio Wave), Jan Reissner (Streetculture rádio), redaktoři Hip-Hop.sk&Artattack.sk , Rufus&Magic (Royalflush.cz) a další
16:30 - 17:15 Finálové kolo CZ/SK BeatmakeBattle Producentů - předsedové poroty: DJ Fatte (Ty Nikdy/CZ) & Mugis (Není problem/SK)
17:20 - 18:00 showcase block: Mugis&Majself&Plexo (Není problem/SK)
18:00 - 18:30 Finále&vyhlášení vítězů - CZ/SK BeatmakeBattle Producentů - předsedové poroty: DJ Fatte (Ty Nikdy/CZ) & Mugis (Není problem/SK)
18:45 - 19:15 showcase block: Fantom&DJ 3CK (SK) - release alba Nosferatu rap
19:30 - 20:30 DJ Rockstar - rozhovor+minidiskuze s moderátorem, hercem a jedním z nejúspešnějších Djs , DJ showcase
20:30 - 23:00 All Stars Live Band Jam Session- moderují: MC Postr & MC Kyllo(SK), live band:Věc Makropulos, The Cupcake collective & DJs: Fatte (Ty Nikdy label/Freestylemondays.cz), DJ Dragon (Freestylemondays.cz) & special guests: Flowe (vocals), Martin Svátek (vocals), Majself (SK/Neni Problem), Plexo (SK/Neni Problem), Matheus, Vec (SK), Delik (SK/Moja reč), Zverina (SK/Freestle Assassins), Shomi (SK/Freestle Assassins), Strapo(SK), Rest (Ty Nikdy label), MC Gey (Ty Nikdy label), Lucie Zíková (Kodex), Beatsolčy (beatbox), Freestyle Mondays MCs crew a další
 

SUNPARK JAHMUSIC.NET REGGAE STATION:

Středa 20. srpna (18:00 - 03:00)
18:00 - 19:00 ERIPE & QUE BONAFIDE /PL/
19:00 - 20:00 RAPADURA /BRA/
20:00 - 21:00 MC GEY & DJ FATTE /CZ/
21:00 - 22:00 ZVERINA /SK/
22:00 - 23:00 EDO G /USA/
23:00 - 02:00 DJ KCL /DK/
 
Čtvrtek 21. srpna (15:00 - 04:00)
15:00 - 17:00 DJ MAD KRIIISKA
17:00 - 19:30 DJ ADMIRAL KOLIBAL
19:30 - 22:00 DJ HERBY BOY & FRIENDS
23:00 - 00:30 REBELLION THE RECALLER & UCEE /GAM+DE/
00:30 - 01:30 JAMALSKI /USA/
01:30 - 04:00 MORTAL KOMBAT SOUND /D/
 
Pátek 22. srpna (14:00 - 04:00)
14:00 - 17:00 DJ S-BISH /FR/ & FRIENDS
17:00 - 18:00 DANCEHALL / TWERK WORKSHOP (MARTINA VYTISKOVÁ)
18:00 - 20:30 JAH ARMY DJs
20:30 - 21:00 KAOLACK /SEN/
21:00 - 21:45 MYSTIK MC /DK/
22:00 - 23:00 JAH SUN /USA/
23:00 - 01:00 DJ HEAVY HEV + DANCEHALL / TWERK SHOWCASE
01:00 - 02:00 RAS LUTA /PL/
02:00 - 04:00 WEEDY G SOUNDFORCE /CH/
 
Sobota 23. srpna (13:00 - 01:00)
13:00 - 15:00 ECSTATIC SOUND
15:00 - 17:00 GHETTO VIBEZ DJs
17:00 - 17:30 DANCEHALL / TWERK WORKSHOP (MARTINA VYTISKOVÁ)
17:30 - 19:30 DJ WAR feat. BIG J /PL+AT/
19:30 - 21:00 DJ AMA12PLAY /MALI/
21:00 - 22:00 BUGGSY /UK/
22:00 - 23:00 JUNIOR STRESS /PL/
23:00 - 01:00 DANCEHALL MASSAKRAH /PL/
 

VIP LOUNGE:

Čtvrtek 21. srpna (23:00 - 05:00)
23:00 - 01:00 DJ PHAT PHILLIE /CRO/
01:00 - 03:00 DJ ROBOT /CZ/
03:00 - 05:00 DJ CHOCOLATIC & DJ MAZTAH /CZ/
 
Pátek 22. srpna (01:00 - 05:00)
01:00 - 03:00 MARC HYPE /D/
03:00 - 05:00 POETA /CZ/
 
Sobota 23. srpna (01:00 - 05:00)
01:00 - 03:00 INFAMOUS CLIQUE (DJs Lil Rowa & Buick) /CZ/
03:00 - 05:00 TROUBLE TEAM (DJs Friky & Flux) /CZ/
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná